DOŁĄCZ DO SZUBINIANKI

1

Organizacja meczów

Poszukujemy osób zainteresowanych pomocą podczas organizacji i przebiegu meczów.
Mogą to być takie zajęcia jak na przykład : dystrybucja biletów, spikerka, dbanie o czystość
i wiele innych…

2

Social Media

Lubisz robić zdjęcia i/lub projektować grafiki? Nawiąż współpracę z działem marketingu: robienie zdjęć podczas meczów i treningów, projektowanie grafik, pisanie artykułów…

3

Statystyki

Lubisz cyfry i nie sprawiają Ci one problemu? Prowadź statystki z meczów Szubinianki: procentowe posiadanie piłki, ilość oddanych strzałów, itd….

KOGO SZUKAMY?

Klub piłkarski LKS Szubinianka SISU Szubin poszukuje młodych, a przede wszystkim pełnych energii osób, które chcą poznać pracę klubu sportowego od środka i rozpocząć z nim współpracę w zakresie organizacyjnym.

Jeśli masz nie mniej niż 16 lat, interesujesz się oczywiście piłką nożną, chcesz stawić czoła nowym wyzwaniom i współpracować przy organizacji meczów i nie tylko, to nasza propozycja jest właśnie dla ciebie!

Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności w tygodniu oraz co drugi weekend, zaangażowania oraz chęci. Dodatkowymi atutami będą kreatywność i otwartość na nowe projekty…

CO OFERUJEMY?

W ramach projektu „LKS STATS” oferujemy wolontariuszom niezapomniane doświadczenie, rozwój, a przede wszystkim referencje:

1

Doświadczenie

Klub piłkarski – to swojego rodzaju instytucja, w której każdy musi znać swoje zadania. Dzięki takiemu podziałowi każda osoba funkcyjna realizuje swoje obowiązki i zbiera bogate doświadczenie.

2

Rozwój

Pomoc przy organizacji meczów oraz współpraca z działem marketingu, to niesamowita szansa na rozwój pasji i zainteresowań. 

3

Referencje

Na zakończenie współpracy na przykład w danym roku szkolnym lub kalendarzowym istnieje możliwość otrzymania stosownych referencji potwierdzających udział w życiu klubu jak i pozytywne podsumowanie dotychczasowej współpracy.

4281844A-01C6-40B5-8D3A-18730E9DA41A
6ABBF0CD-541A-45A2-BAB9-B07DC9C3C410