Strona w budowie, przepraszamy

Składka członkowska na rok 2024 wynosi 10 zł / miesiąc, a opłata za treningi 90 zł / miesiąc. Wysokość opłat wynika z regulaminu oraz umowy członkowskiej i jest niezmienna również w przypadku absencji zawodnika na treningach w danym miesiącu. Jest to stała składka członkowska.

Dziecko otrzyma sprzęt treningowy po przetrenowaniu kilku miesięcy w klubie. Istnieje możliwość zamówienia stroju indywidualnie przez rodzica, taki fakt należy zgłosić do trenera lub kierownika klubu. Koszt kompletu treningowego wynosi ok. 100 zł. Komplety meczowe zapewnia klub.

Każdy zawodnik jest ubezpieczony podczas drogi na trening, w trakcje treningu i podczas drogi powrotnej po zajęciach – obowiązuje ubezpiecznie NNW.

Transport na mecze odbywa się zawsze profesjonalnym przewoźnikiem. Autobus lub bus organizowany jest przez klub. Rodzice/opiekunowie muszą tylko i wyłącznie przyprowadzić dziecko na umówione miejsce zbiórki przed wyjazdem. Transport dziecka na trening rodzice/opiekunowie organizują we własnym zakresie.

Zajęcia prowadzą wykształceni trenerzy posiadający uprawnienia i potrzebne licencje szkoleniowe.