You are currently viewing Grała młodzież [raport 22-23.04.2023]

Grała młodzież [raport 22-23.04.2023]

W miniony weekend swoje kolejne mecze ligowe oraz turniejowe rozgrywały drużyny młodzieżowe Szubinianki. Oto jak radziły sobie zawodnicy „biało-niebieskiej” akademii.

Żak (2015-2016)
Drużyna prowadzona przez Klaudię Bethke wzięła udział w rozgrywanym w ramach projektu OdPasjiDoFutbolu turnieju w Brzozie. Młodzi zawodnicy Szubinianki spisali się w tym turnieju znakomicie. W turnieju udział wzięli: AF Brzoza, Sparta Janowiec Wlkp, Dąb Barcin oraz oczywiście Szubinianka.

Orlik (2013-2014)
W sobotę podopieczni trenera Mirosława Obremskiego w rozgrywanym w Szubinie turnieju OdPasjiDoFutbolu rozegrali trzy mecze:

Szubinianka 6:0 Mały Piłkarz Inowrocław
Szubinianka 1:2 Bzyki Znin
Szubinianka 7:0 LZS Kościelec 7:0

Młodzik (2011-2012)
Szubińscy młodzicy rozgrywają swoje mecze z rocznikiem 2010. Zespół prowadzony przez Przemysława Wesołka przegrał w niedzielę (2:3) z Bzykami Żnin. Gra od początku była trochę nerwowa, Bzyki narzuciły swój rytm dzięki czemu młodzi zawodnicy ze Żnina zdobyli dwie branki. Gola kontaktowego dla Szubinianki pięknym strzałem zdobył Jarosław Boruta, ale to tylko jeszcze bardziej zmotywowało gości, którzy w drugiej połowie strzelili swojego trzeciego gola. Wynik meczu na 2:3 ustalił Marcin Król.

Trampkarz (2008-2010)
Druga drużyna trenera Wesołka również rozgrywa swoje mecze ze starszymi rówieśnikami co ewidentnie widać na poniższym zdjęciu. Niestety kolejna wysoka porażka, tym razem 0:8 w meczu z FUKS Wielowicz. Mecz rozpoczął się dobrze dla Szubinianko, która stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji. Niestety rzutu karnego na gola nie zamienił Maciej Patyk. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkową stratą. Druga połowa była już niestety całkiem inna…

Dodaj komentarz