You are currently viewing Wywalczone zwycięstwo Szubinianki

Wywalczone zwycięstwo Szubinianki

W 15. kolejce rozgrywek Szubinianka zagrała na wyjeździe z Zagłębiem Piechcin i po pierwszej połowie przegrywała jedną bramką. Po zmianie stron gospodarze dołożyli jeszcze jednego gola, ale to tylko rozwścieczyło „biało-niebieskich” którzy wrócili do gry w imponującym stylu, a nawet przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Poniżej zapis relacji tekstowej z tego spotkania.

Zagłębie 2 90+6’ 3 Szubinianka

Skład LKS Szubinianka SISU Szubin: Przemysław Pawlak – Konrad Zawidzki (76’ Michał Machowski), Adrian Gorajewski, Michał Jaworski, Jakub Spychała (60’ Mateusz Wiśniewski), Igor Jakubowski (84’ Jacek Wypych), Robert Jurek, Paweł Polkowski, Kamil Herzog, Marek Gwit (60’ Paweł Jakubowski), Dawid Jeliński

Ławka rezerwowych: Bartosz Junyk, Tymon Kubiak, Paweł Kujawa

I połowa

15:02 zaczynamy!

1’ agresywnie i wysoko podeszła od razu Szubinianka

2’ rzut rożny dla gospodarzy ale bez zagrożenia

8’ w sytuacji „sam na sam” obok bramki teraz strzela Zagłębie mieliśmy szczęście

15’ minęło 15 minut meczu ale to co robi dziś arbiter jest karygodne! Przed chwilą rzut pośredni w polu karnym Szubinianki, ale wybroniliśmy się!

18’ 1:0 dobra akcja gospodarzy i niestety tracimy gola!

25’ otwarta gra Szubinianki z początku mogła się podobać jednak złe decyzje sędziego, a dalej stracona bramka ujarzmiła trochę zamiary biało-niebieskich

32’ rzut wolny dla Szubinianki

34’ nareszcie celny strzał Szubinianki, broni bramkarz

40’ prostopadle podanie Jurka do Herzoga – było blisko, za chwile kontra gospodarzy i faul w ataku

42’ ale zamieszanie na boisku, właśnie do tego doprowadziło takie sędziowanie!!!

45’ dwie minuty doliczył arbiter

II połowa

16:05 rozpoczęła się druga połowa

49’ Zawidzki faulowany w polu karnym i „sędziowania” ciąg dalszy, brak karnego!!

59’ kolejna akcja gospodarzy, niestety tracimy drugiego gola!

68’ faulowany w polu karnym Jurek, Paweł Jakubowski zamienia rzut karny na bramkę!

77’ Dośrodkowanie z rzutu rożnego, zgranie Adriana Gorajewskiego i pocisk w kierunku bramki posyła Kamil Herzog – mamy remis!

83’ JELIŃSKI CO ZA EUFORIA‼️‼️‼️

90’ aż 6 minut będą grały jeszcze oba zespoły

90+6 KONIEC MAMY TO!!!

Trener Wiesław Stepczyński po meczu: „Na 23 minuty do końca przegrywaliśmy 2:0. W tych okolicznościach zwyciężyć, to świadczy o godnej postawie drużyny. Dużo też dały wprowadzone zmiany natomiast teraz przygotujemy się już do meczu w Wielką Sobotę , aby odnieść domowe zwycięstwo.”