You are currently viewing Trenuj w „biało-niebieskich” barwach!

Trenuj w „biało-niebieskich” barwach!

W nowym sezonie w naszym klubie będą realizowane treningi sześciu grup młodzieżowych: skrzat, żak, orlik, młodzik, trampkarz i junior starszy. Dzięki współpracy z marką SISU wszystkie te zespoły będą rozgrywały swoje mecze pod nazwą LKS Szubinianka SISU Szubin, a więc tak samo jak ma to miejsce w drużynie seniorskiej.

Grupy młodzieżowe klubu Szubinianka realizują specjalny system szkoleniowy przygotowany przez trenera koordynatora Wiesława Stepczyńskiego (UEFA Elite Youth A oraz trener klasy I). Zapisz swoje dziecko na pierwszy trening już dziś. Wypełnij formularz online, a my skontaktujemy Cię z odpowiednim trenerem.

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ DZIECKO NA PIERWSZY TRENING

Po wysłaniu zgłoszenia poczekaj na kontakt z naszej strony. Skontaktuje się z Tobą trener lub inny pracownik klubu, aby ustalić szczegóły. Dodatkowe informacje dostępne zawsze u kierownika klubu, Pana Dariusza Maciejewskiego przed każdym treningiem w biurze obok szatni gości.

 1. Czy treningi kosztują?
  Składka statutowa na rok 2022 wynosi 600 zł (50 zł / miesiąc). Wysokość składki jest niezmienna również w przypadku absencji zawodnika na treningach w danym miesiącu. Jest to stała składka członkowska.
 2. Co ze sprzętem klubowym?
  Dziecko otrzyma sprzęt treningowy po przetrenowaniu kilku miesięcy w klubie. Istnieje możliwość zamówienia stroju indywidualnie przez rodzica, taki fakt należy zgłosić do trenera lub kierownika klubu. Koszt kompletu treningowego wynosi ok. 100 zł. Komplety meczowe zapewnia klub.
 3. Czy moje dziecko będzie ubezpieczone?
  Każdy zawodnik jest ubezpieczony podczas drogi na trening, w trakcje treningu i podczas drogi powrotnej po zajęciach – obowiązuje ubezpiecznie NNW.
 4. Co z transportem?
  Transport na mecze odbywa się zawsze profesjonalnym przewoźnikiem. Autobus lub bus organizowany jest przez klub. Rodzice/opiekunowie muszą tylko i wyłącznie przyprowadzić dziecko na umówione miejsce zbiórki przed wyjazdem. Transport dziecka na trening rodzice/opiekunowie organizują we własnym zakresie.
 5. Kto będzie trenował moje dziecko?
  Zajęcia prowadzą wykształceni trenerzy posiadający uprawnienia i potrzebne licencje szkoleniowe. 

TRENERZY GRUP MŁODZIEŻOWYCH

Po rozpoczęciu rozgrywek na naszej stronie internetowej pojawiać się będą „raporty młodzieżowe”, a więc informacje o rozgrywanych meczach oraz wynikach osiąganych przez poszczególne grupy. Od czasu do czasu udostępniamy także fotorelacje z meczów, które odbywają się w Szubinie.

Gra w Szubiniance zobowiązuje….

Dodaj komentarz