You are currently viewing W sobotę Szubinianka zagra z Dębem 

W sobotę Szubinianka zagra z Dębem 

Na weekend 21/22.05.2022 r. kujawsko-pomorski związek piłki nożnej zaplanował rozegranie 22.kolejki w ramach rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy. Do Szubina przyjadą goście z Barcina.

Mecz ten przez kibiców obu drużyn nazywany jest „najważniejszym meczem sezonu”, a spowodowane jest to szczególnie tym jakimi relacjami obdarzają się nawzajem oba fankluby. Natomiast na boisku będzie to rywalizacja szóstej z dziesiątą drużyną ligowej tabeli.

Tydzień temu przed własną publicznością Barcinianie polegli (0:4) Zootechnikowi Kołudzie Wielkiej, natomiast podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego zaliczyli nieudany wyjazd do Inowrocławia – przegrana z Goplanią 3:1. W poprzednim meczu pomiędzy tymi drużynami, który odbywał się na boisku dzisiejszego rywala, „biało-niebiescy” przegrali 1:2. 

Po meczu z Goplanią trener Szubinianki powiedział, że jako drużyna „popełniliśmy za dużo błędów, aby być zadowolonym”. Zatem przed sobotnim meczem życzymy zawodnikom, trenerowi, ale również i kibicom zgromadzonym na Stadionie Miejskim w Szubinie, aby takich błędów przydarzyło się gospodarzom jak najmniej.

W pozostałych meczach 22. kolejki zmierzą się:
Zootechnik – Noteć Gębice
Kujawy Markowice – Mikrus Szadłowice
AF Brzoza – Spójnia Białe Błota
Dąb Bąkowo/DB – Kościelec Kujawski
Pałuczanka – Zagłębie Piechcin
Piast Złotniki Kujawskie – Goplania Inowrocław

Dodaj komentarz