You are currently viewing O ligowe punkty z wiceliderem, rewanż z Zootechnikiem!

O ligowe punkty z wiceliderem, rewanż z Zootechnikiem!

W sobotnie popołudnie (28 maja) do Szubina przyjedzie wicelider z Kołudy Wielkiej – będzie to mecz 23. kolejki rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A klasy. W październiku na boisku rywala, po zaciętym pojedynku lepsi o jedną bramkę byli gospodarze.

Po zeszłotygodniowej, udanej rywalizacji z Dębem Barcin oczekiwania wśród kibiców, jak i zawodników będą z pewnością spore. Zadanie jednak bardzo trudne, bo w w 22. kolejce Kołuda pokonała (1:0) Noteć Gębice. Kilka meczów w sezonie gra się ładnie i zwycięsko. To był taki mecz. Dostosowalismy się do świetnej kibicowskiej oprawy – powiedział po meczu trener Wiesław Stepczyński. Teraz czas na rehabilitację z kolejnym rywalem – dodał.

To prawda, atmosfera podczas „meczu przyjaźni” była przednia, a gra „biało-niebieskich” nie do poznania, w pozytywnym znaczeniu tych słów. Liczymy zatem na powtórkę tym razem z teoretycznie lepszym rywalem. Szansa do tego już podczas 23. kolejki rozgrywek, która jako drugi mecz z rzędu rozgrywana będzie na Stadionie Miejskim w Szubinie, początek spotkania o godzinie 16:00

W pozostałych meczach zmierzą się:
Dąb Barcin – Piast Złotniki Kujawskie
Goplania Inowrocław – Pałuczanka Żnin
Zagłębie Piechcin – Dąb Bąkowo / DB
Kościelec Kujawski – AF Brzoza
Spójnia Białe Błota – Kujawy Markowice
Mikrus Szadłowice – Noteć Gębice

Dodaj komentarz