You are currently viewing Gra o ligowe punkty wraca do Szubina!

Gra o ligowe punkty wraca do Szubina!

Po barcińskim falstarcie w pierwszej kolejce nadszedł czas na pierwszy domowy pojedynek nowego sezonu. W ramach 2. kolejki rozgrywek Szubinianka rozegra mecz przed własną publicznością, a jej rywalem będzie KS Mikrus – Gesal Szadłowice. 

O zespole rywala

Mecze z Mikrusem – o czym pisaliśmy już w naszych social mediach zawsze są nieprzewidywalne. Jedynym dobrym prognostykiem jest to, że w czterech ostatnich pojedynkach, na dwa w Szubinie wszystkie „biało-niebiescy” wygrali. Gorzej było z meczami w Szadłowicach. W sezonie 2022/2023 Mikrus zajął dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, co niestety było raczej pokłosiem problemów kadrowych. Z kolei na inaugurację rozgrywek w sezonie 2023/2024 drużyna z gminy Gniewkowo – ku zaskoczeniu niektórym u siebie i po dwóch bramkach Dawida Markowskiego oraz jednym trafieniu Mateusza Laksa pokonała (3:0) Akademię Futbolu Brzoza.

O Szubiniance

Niech powyższy wynik nikogo nie wprowadzi w błąd. Mówimy o innej Szubiniance, mówimy o drużynie, która jest w trakcie – poważniejszej jak się wszystkim wydawało przebudowy. Podopieczni Wojciecha Mielcarka w pierwszej kolejce nowego sezonu na wyjeździe w Barcinie przegrali wysoko, bo aż 4:1. Jedynego gola dla „biało-niebieskich” strzelił po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry Kamil Herzog. Szubinianka w starciu z Dębem w niczym nie przypominała drużyny z chociażby pierwszej rundy OPP. Liczymy zatem, że w pierwszym meczu nowego sezonu przed własną publicznością przyjdzie nam oglądać nie tylko efektowną, ale i efektywną Szubiniankę.

Co, gdzie, kiedy?

Domowy mecz Szubinianki z Mikrusem Szadłowice odbędzie się już w najbliższą niedzielę na stadionie miejskim w Szubinie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie! Internautów tradycyjnie zachęcamy oglądania transmisji „na żywo” z tego spotkania. Najbliższy mecz LKS Szubinianki SISU Szubin transmitowany będzie na kanale YouTube Liga TV Polska– serdecznie zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz