You are currently viewing Bądź na bieżąco i śledź wynik derbów Pałuk!

Bądź na bieżąco i śledź wynik derbów Pałuk!

W dwunastej kolejce sezonu 2023/2024 drugiej grupy bydgoskiej A-klasy pierwsza drużyna LKS Szubinianki SISU Szubin wybrała się do Żnina, na mecz z Pałuczanką.

Ławka rezerwowych: Jakub Stępniewski (BR), Bartosz Junyk

Trener: Wojciech Mielcarek (pauza, w konsekwencji dwóch żółtych kartek)

II Trener: Janusz Kurzyński

(szczegółowa relacja poniżej)
Odśwież stronę, aby być na bieżąco!

Przebieg spotkania

14:01 początek pierwszej połowy

5’ poprzeczka ratuje Szubiniankę! To była dobra akcja gospodarzy..

7’ kolejny rzut rożny dla Pałuczanki

16’ energicznie Jurek w ofensywie, strzał zza pola karnego obok bramki Paluczanki

19’ dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego i mamy teraz rzut rożny

25’ póki co pod bramką gospodarzy bez większych zagrożeń. Może teraz po kolejnym rzucie rożnym?

27’ błąd Pawła Jakubowskiego, kontra Pałuczanki  i… znowu rzut rożny

32’ znowu ambitnie Robert, mocno strzela obok drugiego słupka Żnina. Za trzecim razem wpadnie 😉

39’ co za rozegranie rzutu wolnego! Jak my możemy nie strzelić  gola w takiej sytuacji??!!!??

45’ minuta doliczona

15:02 początek drugiej połowy

50’ Robert Jurek trzeci raz, niestety nadal niecelnie

51’ 1:0 strzał zza pola karnego, zbyt dużo miejsca zostawione dla zawodnika gospodarzy. Piłki nie łapie Pawlak, futbolówka odbija się od niego i na pustą bramkę dobija napastnik ze Żnina…..

59’ to nie dzień Roberta z rzutu wolnego także prosto w mur

66’ Robert strzela, broni bramkarz. Dośrodkowanie Herzoga, Elszyn główką nad bramką

82’ robi się nerwowo, czas ucieka…. Bez bramki dla Szubinianki i bez lepszej okazji do jej zdobycia