You are currently viewing Szubinianka bezbramkowo remisuje z Kościelcem

Szubinianka bezbramkowo remisuje z Kościelcem

Na sobotę (30 kwietnia) Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej zaplanował rozegranie 18. kolejki rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy w sezonie 2021/2022. LKS Szubinianka Szubin wybiera się do Radłowa, by tam rozegrać mecz przeciwko drużynie LZS Kościelec Kujawski.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego pokonali przyjezdnych wtedy do Szubina 3:2 – bramkę na wagę trzech punktów strzelił dopiero w ostatniej minucie meczu Jakub Donarski. W 17. kolejce Szubinianie pokonali u siebie Spójnię Białe Błota (1:0), a zawodnicy Kościelca zremisowali w Barcinie (1:1.

Początek spotkania o godzinie 16:00. Zapraszamy za relację tekstową z tej rywalizacji.

14:55 Z powodu problemów administracji strony z dojazdem na mecz nasza relacja opierać się będzie na raportach z Radłowa otrzymywanych mniej-więcej co 15 minut. Za utrudnienia przepraszamy!

16:05 Szubinianka rozpoczęła mecz w Radłowie w następującym składzie: Pawlak – N. Gorajewski, A. Gorajewski, Czerwiński, P. Jakubowski, I. Jakubowski, Ośka, Spychała, Wypych, Donarski, Janc

Ławka rezerwowych: Paszkiewicz, Liaschenko, Szpechciński, Jurek

16:40 Brak raportów to nie kolejna awaria, lecz objaw tego co się dzieje w meczu z Kościelcem. Bez większych emocji, póki co bezbramkowy remis.

17:10 Na boisku w Radłowie trwa druga połowa. Zerknijmy na tabelę: Szubinianka: 4 miejsce, 29 pkt, bilans bramek 35-34 Kościelec: 14 miejsce, 10 pkt, bilans bramek 21-59

17:20 Poważniejszy problem Jakuba Donarskiego. Zawodnik Szubinianki znoszony właśnie z boiska… trzymaj się Doniu! W jego miejsce na boisku melduje się Miłosz Szpechciński.

17:50 Trwa doliczony czas gry. Sędzia doliczył 5 minut.

17: 55 Koniec meczu… Szubinianka bezbramkowo remisuje z Kościelcem….

Trener Wiesław Stepczyński (wypowiedź po meczu): „Drużyna, która strzeliłaby gola wygrałaby mecz. Nie udało się to i jednym i drugim, a było po kilka okazji. Coraz lepiej zaczynają grać młodsi piłkarze. Oby tylko Donia kontuzja nie wykluczyła z gry”

Dodaj komentarz