You are currently viewing Szubinianka vs Łobzonka Wyrzysk – relacja tekstowa

Szubinianka vs Łobzonka Wyrzysk – relacja tekstowa

Dziś o godzinie 15:00 zawodnicy Szubinianki rozegrają ostatni mecz sprawdzający ich formę przed wznowieniem rozgrywek ligowych w sezonie 2021/2022. Rywalem drużyny prowadzonej przez Wiesława Stepczyńskiego będzie Łobzonka Wyrzysk. Serdecznie zapraszamy na relację tekstową z tego spotkania!

Odśwież stronę, by być na bieżąco!

14:45 Znamy skład w jakim wystąpi dziś Szubinianka: Pawlak – Polawski, Czerwiński, Jurek, A. Gorajewski, P. Jakubowski, Machowski, I. Jakubowski, Donarski, Musiałek, Szpechciński

Ławka rezerwowych: Paszkiewicz, Kujawa, N. Gorajewski, Liashenko, Janc, Ośka, Spychała

1’ zaczynamy!

4’ pierwsza akcja Szubinianki, póki co dobre wejście w mecz przez gospodarzy

10’ rzut rożny dla Szubinianki

14’ kolejna szansa gospodarzy, zdecydowana przewaga Szubinianki

15’ róg dla Łobzonki

18’ zbyt słaby strzał Jakubowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego

24’ 1:0 mamy bramkę dla Szubinianki, Musiałek otwiera wynik spotkania, po bardzo dobrym prostopadłym podaniu od kolegi. W sytuacji sam na sam pewnie zawodnik LKS pewnie pokonuje bramkarza gości!

26’ ależ to poszło! 2:0 po dobrej akcji oskrzydlającej z prawej strony, wstrzelenie piłki w pole karne przez Polawskiego, a tam Machowski podbija sobie piłkę i drugim dotknięciem piłki pokonuje bramkarza z Wyrzyska!

28’ szybka odpowiedź Łobzonki, która strzela bramkę kontaktową. Dobre tempo tego spotkania, mamy 2:1

35’ bardzo dobre, kolejne prostopadłe podanie Pawła Jakubowskiego i niesamowite zachowanie Michała Machowskiego!!!!! i za chwilę kolejny raz Machoś w indywidualnej akcji – co za mecz Machiny! 3…. 4:1!

45’ koniec pierwszej połowy!

46’ gramy dalej, pierwszy gwizdek sędziego w drugiej części spotkania!

49’ strzał Igora Jakubowskiego zza pola karnego, jednak prosto w ręce bramkarza gości

56’ dobre podanie Sobola do napastnika, strzał na bramkę i dobra interwencja Pawlaka

65’ gra w drugiej połowie ewidentnie zwolniła, obie drużyny rotują składem

66’ strzał gości, poprzeczka! Zmiana w bramce Szubinianki, już na pozycji Jacek Paszkiewicz

77’ Łobzonka znajduje lukę w przebudowanej obronie Szubinianki, i mamy drugą bramkę dla gości… wynik spotkania 4:2

83’ Robert Jurek z rzutu wolnego na 5:2!
Bramkę kapitana zobaczysz już teraz na naszym facebooku 😉

89’ próba przelobowania Paszkiewicza… ale zupełnie nieudana