You are currently viewing Szubinianka vs Zamek – relacja tekstowa

Szubinianka vs Zamek – relacja tekstowa

Witamy Państwa bardzo serdecznie, już dziś o godzinie 14:00 LKS Szubinianka SISU Szubin rozegra czwarty sparing przed wznowieniem rozgrywek w sezonie 2021/2022. Rywalem biało-niebieskich będzie grający w wielkopolskiej Red Box V lidze Zamek Gołańcz. Zapraszamy na relację tekstową z tej rywalizacji.

13:45 Znamy skład wyjściowy w jakim wystąpi Szubinianka: Pawlak – Polawski, Czerwiński, Jurek, N. Gorajewski, P. Jakubowski, Machowski, Polkowski, I. Jakubowski, Donarski, Szpechciński

Do dyspozycji trenera: Wypych, Spychała, Liashenko, A. Gorajewski, Ośka, Kujawa, Nicoara, Janc

14:05 Wszystko gotowe, pora zaczynać… czekamy tyko na sedziów!

1’ z kilkuminutowym opóźnieniem, ale nareszcie zaczynamy! W drużynie z Gołańczy od pierwszej minuty Dawid Janicki, Marcin Janicki oraz Paweł Kujawa.

3’ rzut rożny dla gości, ale od własnej bramki zaczyna Pawlak

4’ nerwowy początek w wykonaniu Szubinianki kolejna szansa dla gości, chyba czas „wejść w mecz”….

8’ pierwszy strzał Machowskiego zbyt lekki

11’ piłka w siatce Szubinianki, na spalonym Dawid Janicki

16’ kolejny rzut rożny dla Gołańczy, a wcześniej dobra interwencja Pawlaka

19’ 0:1 błąd obrońców Szubinianki wykorzystany przez gości, Dawid Janicki strzela bramkę dla przeciwników

24’ strzał Polawskiego, kolejny raz zbyt lekki by pokonać bramkarza z Gołańczy

26’ rzut rożny dla Szubinianki

30’ 1:1 kolejny stały fragment i mamy wyrównanie po bardzo dobrym dośrodkowaniu Pawła Jakubowskiego i bramce Damiana Czerwińskiego!

39’ strzał Donarskiego obok lewego słupka bramki gości, bardziej wyrównana gra na boisku

43’ 2:1! Najpierw poprzeczka z rzutu wolnego, a po chwili bramkarz gości już bez szans bo strzale Roberta Jurka zza pola karnego!

45’ koniec pierwszej połowy

46’ zaczynamy drugą połowę

51’ 2:2 bramka Dawida Janickiego, zasłonięty Pawlak nie był w stanie zablokować strzału ”Janiola”!

57’ błąd w obronie napastnik gości sam na sam z Pawlakiem – bardzo dobra interwencja bramkarza Szubinianki!

62’ rzut wolny z 18 metrów, szansa dla Szubinianki. Damian Czerwiński przenosi piłkę nad bramką gości.

66’ 2:3 goście wychodzą na prowadzenie po bramce z rzutu karnego!

78’ słabsza gra Szubinianki, być może jest to spowodowane kilkoma zmianami, na które zdecydował się trener Stepczyński, bo dziś do jego dyspozycji szeroka kadra.

80’ jeden, a za chwilę drugi słupek ratuje Szubiniankę przed stratą kolejnej bramki!

81’ 2:4 rzut wolny z bocznej strefy boiska, wstrzelenie piłki w pole karne Pawlaka i goście strzelają czwartego gola

83’ strzał Pawła Jakubowskiego obok bramki gości

89’ szansa Machowskiego, wyprzedził go obrońca i jeszcze jeden rzut rożny dla Szubinianki

90’ 3:4 świetna piłka od Pawła Jakubowskiego i mamy gol Dominika Kujawy!