You are currently viewing Szubinianka zagra z Kruszą Zamkową

Szubinianka zagra z Kruszą Zamkową

W ramach trzeciej kolejki rozgrywek pierwsza drużyna Szubinianki w meczu wyjazdowym zmierzy się z Kolorowymi Krusza Zamkowa. Spotkanie odbędzie się na dobrze znanym boisku w Markowicach.

O zespole rywala

Drużyna LKS Kolorowi Krusza Zamkowa awansowała do rozgrywek A-klasy po meczu barażowym, pokonując Noteć II Łabiszyn. Z powodu kompleksowej rewitalizacji boiska zespół z Kruszy Zamkowej rozgrywa swoje mecze w oddalonych od siebie mniej więcej o pięć kilometrów Markowicach. W pierwszej kolejce „czerwono-niebiescy” musieli uznać wyższość Pogonii II Mogilno (przegrana 1:4), a w drugiej serii gier podopieczni Piotra Czerwińskiego pokonali na wyjeździe (3:4) Akademię Futbolu Brzoza. Najbliższy rywal Szubinianki aktualnie zajmuje ósmą pozycję w ligowej tabeli.

O Szubiniance

Podopieczni trenera Wojciecha Mielcarka w tym sezonie poznali już zarówno gorycz porażki oraz radość po widowiskowym zwycięstwie. W drugiej kolejce przed własną publicznością „biało-niebiescy” wysoko pokonali (7:0) Mikrusa Szadłowice. Szubinianka aktualnie zajmuje szóstą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem trzech punktów. Aby nie dopuścić do zbyt dużej straty do czołowych miejsc na samym początku rozgrywek na mecz do Markowic należy udać się z odpowiednią koncentracją i zaangażowaniem.

Co, gdzie, kiedy?

Wyjazdowy mecz Szubinianki z Kolorowymi Krusza Zamkowa odbędzie się już w najbliższą niedzielę na boisku w Markowicach. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie! Internautów tradycyjnie zachęcamy oglądania relakcji tekstowej „na żywo” z tego spotkania.