You are currently viewing Dobrze zaprezentować się przed własną publicznością

Dobrze zaprezentować się przed własną publicznością

Po niemrawej inauguracji w Brzozie zawodników LKS Szubinianki SISU Szubin czeka rywalizacja przed własną publicznością. Na Stadionie Miejskim w Szubinie w sobotę przyjedzie Zagłębie Piechcin, a więc ósma siła ligowej tabeli w sezonie 2021/2022.

We wspomnianym minionym sezonie mierzyliśmy się z drużyną z Piechcina dwukrotnie:

  • 25 września 2021
    Zagłębie Piechcin 1:3 Szubinianka
    Bramki dla Szubinianki: Szymon Staszak, Paweł Jakubowski – dwie
  • 07 maja 2022
    Szubinianka 2:0 Zagłębie Piechcin
    Bramki dla Szubinianki: Igor Jakubowski – dwie

W pierwszej kolejce nowego sezonu podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego musieli uznać wyższość rywali z Brzozy, którzy w tym meczu mieli więcej argumentów ofensywnych. Z kolei Zagłębie na inaugurację zremisowało w Piechcinie (1:1) z Mikrusem Szadłowice, a wcześniej w 1 rundzie OPP pokonało (3:1) LZS Kościelec Kujawski. W meczu pucharowym debiut na ławce trenerskiej Zagłębia zaliczył Jacek Sobczak – były zawodnik Goplanii Inowrocław, który jako defensywny pomocnik zdobył aż 102 gole.

Liczymy na to, że w sobotę „biało-niebiescy” zaprezentują się zdecydowanie lepiej niż w Brzozie oraz że przygotowywanie akcji ofensywnych przyjdzie im łatwiej niż miało to miejsce w meczu pierwszej kolejki. Rywalizacja z Zagłębiem rozpocznie się o godzinie 15:00, na murawie Stadionu Miejskiego w Szubinie. Serdecznie zapraszamy kibiców!

Dodaj komentarz