You are currently viewing Szubinianka w sobotę w Białych Błotach

Szubinianka w sobotę w Białych Błotach

Podopieczni trenera Wojciecha Mielcarka w ramach siódmej serii gier zmierzą się w Białych Błotach ze Spójnią. Przed tym, że może być to wymagające spotkanie nie trzeba nikogo ostrzegać. W sezonie 2022/2023 mecze Szubinianki ze Spójnią dały kibicom dużo sportowych emocji.

O zespole rywala

Dotychczas młodzi zawodnicy z Białych Błot zgromadzili na swoim koncie 12 punktów – co plasuje ich aktualnie na szóstej pozycji w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce Spójnia pokonała w Brzozie rywala „zza miedzy”. Zwycięstwo (1:2) i trzy punkty w meczu z Akademią Futbolu zapewnił Hubert Baranowski. W pamięci wciąż mamy jednak wysoką wyjazdową porażkę (6:1) ze Spójnią w pierwszej rundzie sezonu 2021/2022…

O Szubiniance

Szubinianka z dorobkiem 13 punktów po sześciu ligowych kolejkach zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli – jedna lokata nad Spójnią. 17 września na stadionie miejskim w Szubinie, po bardzo obiecującej grze i w nieco osłabionym składzie „biało-niebiescy” pokonali (6:2) Spartę Janowiec Wielkopolski. Przed meczem ze Spójnią do treningów wrócili Robert Jurek, Paweł Elszyn, czy Michał Machowski. Czekamy zatem na kolejne powołania trenera pierwszej drużyny seniorów!

Co, gdzie, kiedy?

Wyjazdowy mecz Szubinianki ze Spójnią Białe Błota odbędzie się już w najbliższą sobotę na boisku rywala. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie! Internautów tradycyjnie zachęcamy śledzenia relacji tekstowej „na żywo” na naszej stronie internetowej!

Dodaj komentarz