You are currently viewing W niedzielę z Zagłębiem w Szubinie

W niedzielę z Zagłębiem w Szubinie

Po zmaganiach w OPP na stadion miejski w Szubinie powróci pierwsza drużyna LKS Szubinianki SISU Szubin. W ramach czwartej kolejki rozgrywek „biało-niebiescy” będą podejmować u siebie Zagłębie Piechcin.

O zespole rywala

Do tej pory zawodnicy z Piechcina zgromadzili na swoim koncie jeden punkt, a to za sprawą remisu w poprzedniej kolejce z Akademią Futbolu Brzoza. We wcześniejszych meczach Zagłębie dwukrotnie uznawało wyższość rywali: przegrana 7:0 na wyjeździe z rezerwami Pogoni Mogilno oraz w pierwszej kolejce 1:4 ze Złotnikami Kujawskimi. W minioną środę „zielono-czarni” rozegrali mecz 2. rundy OPP, w którym ulegli 0:4 V-ligowej Noteciance Pakość.

O Szubiniance

Szubinianie po gorzko-słodko-średnim początku sezonu zajmują ósmą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem czterech punktów. W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Wojciecha Mielcarka tylko zremisowali w Markowicach z Kolorowymi Krusza Zamkowa. W środę natomiast w Pakości pokonali (1:2) drugą drużynę Notecianki dzięki czemu awansowali do trzeciej rundy rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski. Liczymy na dobry mecz w wykonaniu „biało-niebieskich” przed własną publicznością.

Co, gdzie, kiedy?

Domowy mecz Szubinianki z Zagłębiem Piechcin odbędzie się już w najbliższą niedzielę na stadionie miejskim w Szubinie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie! Internautów tradycyjnie zachęcamy oglądania transmisji „na żywo” z tego spotkania na naszym Facebooku!