You are currently viewing W środę w Szubinie z IV-ligowcem

W środę w Szubinie z IV-ligowcem

W ramach trzeciej rundy rozgrywek Okręgowego Puchary Polski Szubiniankę czeka nie lada wyzwanie. Na stadion miejski w Szubinie przyjedzie czwartoligowiec. Środowy mecz z Pogonią Mogilno zapowiada się zatem bardzo emocjonująco.

O zespole rywala

Pogoń, to drużyna rozgrywająca swoje mecze na poziomie IV ligi. Po siedmiu rozegranych kolejkach drużyna z Mogilna ma na swoim koncie trzy zwycięstwa, remis oraz trzy porażki. Aktualnie zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziesięciu punktów. W ostatniej kolejce Pogoń przed własną publicznością musiała uznać wyższość Wdy Świecie. Od 66 minuty grając w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Wiktora Mrówczyńskiego ostatecznie mogilanie przegrali 1:2. Dla Pogoni z racji gry w IV lidze będzie to pierwszy mecz w obecnej kampanii Okręgowego Pucharu Polski.

O Szubiniance

Podopieczni trenera Wojciecha Mielcarka w pierwszej pucharowej rundzie na wyjeździe pokonali (0:7) Znicz Rojewo. W drugiej znacznie skromniej w Pakości odprawili drugą drużynę Notecianki wygrywając 1:2. Teraz los zmierzył ich ze znacznie poważniejszym i bardziej wymagającym rywalem.

Co, gdzie, kiedy?

Mecz LKS Szubinianka SISU Szubin vs Pogoń Mogilno odbędzie się w środę, 13 września. Początek spotkania na stadionie miejskim w Szubinie o godzinie 16:15. Serdecznie zapraszamy kibiców, a internatom przypominamy o facebookowe transmisji „na żywo”!

Dodaj komentarz