You are currently viewing Wyjazd do Markowic na mecz z bezpośrednim rywalem 

Wyjazd do Markowic na mecz z bezpośrednim rywalem 

Po udanym meczu w czternastej kolejce i zwycięstwie nad AF Brzoza (3:1) drużyna Szubinianki wybiera się na mecz z Kujawami Markowice, a więc bezpośrednim rywalem z ligowej tabeli.

W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami, który odbył się 20 sierpnia w Szubinie byliśmy świadkami koncertowej gry podopiecznych trenera Wiesława Stepczyńskiego. Strzelanie rozpoczął w 25 minucie Robert Jurek – bezpośrednio z rzutu wolnego, co jest znakiem rozpoznawczym kapitana drużyny z Szubina. Wynik precyzyjnym strzałem zza pola karnego podwyższył w 49 minucie spotkania Paweł Jakubowski. Kolejne dwie bramki szubinianie strzelili w drugiej połowie za sprawą Bartka Musiałka oraz Adriana Gorajewskiego

Jutro w meczu rewanżowym w Markowicach na pewno zabraknie wspomnianego Pawła Jakubowskiego oraz Damiana Czerwińskiego – którzy pauzują za kartki. Nie pewne są występy Konrada Polawskiego i Roberta Jurka.

W poprzedniej kolejce Kujawy pokonały na wyjeździe 1:3 Dąb Barcin, po dwóch bramkach Pawła Sobeckiego i trafieniu Piotra Strzelca. 

Mecz w Markowicach już jutro o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy kibiców z Szubina!

Dodaj komentarz