You are currently viewing Waleczna Szubinianka tylko remisuje z Dębem

Waleczna Szubinianka tylko remisuje z Dębem

Sobota, siedemnasty dzień września to najwyższa pora do rozegrania szóstej kolejki rozgrywek drugiej grupy Bydgoskiej A-klasy. Szubinianie udali się do Barcina, by tam na sztucznej nawierzchni rozegrać derbowe spotkanie z Dębem. Poniżej zapis relacji tekstowej z tego wydarzenia!

07:00 Dzisiejszy mecz jako główny poprowadzi sędzia Daniel Mateusiak, a przy liniach wspomagać go będą Podlewski i Pawłowski

07:30 Korzystając z okazji zapraszamy do zabawy w typera! Wystarczy założyć darmowe konto na stronie kicktipp.pl lub w dedykowanej aplikacji. by co tydzień obstawiać mecze drugiej grupy bydgoskiej A-klasy i zbierać punkty za udane typy. Więcej informacji na naszym Facebook’u!

12:05 W sezonie 2021/2022 mierzyliśmy się z Dębem Barcin dwukrotnie:
– 9 października w Barcinie, porażka 2:1
bramka dla Szubinianki: Igor Jakubowski
– 21 maja w Szubinie, wygrana 5:0
bramki dla Szubinianki: Robert Jurek (2), Kamil Ośka, Filip Borowski oraz Paweł Jakubowski

15:00 Pierwszy meldunek z Barcina, do którego zbliżają się czarne chmury. Zgodnie z prognozą pogody możemy spodziewać się deszczu. A czy na murawie będą padały bramki⁉️

15:20 Trener Wiesław Stepczyński wystawia dziś do boju następujący skład: Pawlak – Gwit, P. Jakubowski, Zawidzki, Wypych, I. Jakubowski, Borowski, Gorajewski, Ośka, P. Kujawa, Musiałek

Rezerwowi: Janke, D. Kujawa, Jerzakowski, Wiśniewski, Wojciechowski, Polkowski, Spychała

1’ zaczynamy!

3’ 1:0 akcja przed polem karnym Szubinianki, piłkę w kierunku bramki Pawlaka kopnął Polawski i Dąb już prowadzi!

9’ 2:0 rzut karny po faulu Pawlaka w polu karnym i zawodnik gospodarzy wykorzystuje „jedenastkę” pewnym strzałem

11’ rzut wolny dla Szubinianki, pewnie w bramce Dębu Paszkiewicz

17’ leży w polu karnym Igor Jakubowski, ale sędzia nie dyktuje w tej sytuacji karnego!

18’ 2:1 dośrodkowanie Gwita i Musiałek strzela bramkę dla Szubinianki!!

27’ robi się nam dobry mecz w Barcinie, a do walki zagrzewają obie drużyny kibice

31’ strzał Zawidzkiego mamy róg

37’ faul Ośki, zawodnik Szubinianki ukarany żółtą kartką

43’ dobre podanie Pawła Jakubowskiego, strzał Zawidzkiego za lekki

45’ przerwa, przegrywamy 2:1

46’ od początku drugiej połowy mamy zmianę: Wojciechowski w miejsce Ośki

53’ lepsza gra Szubinianki w drugiej połowie, ale nie należy zapominać o obronie, bo ataki Dębu cały czas są groźne

57’ rzut wolny dla gospodarzy

62’ niebezpieczna sytuacja pod bramką Pawlaka, strzał zawodnika Dębu jednak niecelny

65’ Spychała w miejsce Wypycha

66’ piłka w siatce Paszkiewicza, drugi raz Musiałek – ale wysoko podniesiona chorągiewka sędziego liniowego!

72’ Jerzakowski w miejsce Pawła Kujawy

76’ kolejny rzut wolny dla Szubinianki

83’ kolejne sekundy kradną zawodnicy Dębu, może zabraknąć czasu….

85’ Dominik Kujawa w miejsce Marka Gwita

87’ Spychała ratuje Szubiniankę przed stratą kolejnego gola…

88’ faul na Jerzakowskim…. ale sędzia odgwizduje przewinienie w drugą stronę

90’ sędzia dolicza 5 minut!

90+1’ 2:2 mamy bramkę w doliczonym czasie, rzut wolny, główka Borowskiego, a piłkę do bramki wstrzelił Wojciechowski!!!

90+4’ ale zamieszanie, BESTIALSKI faul na Jerzakowskim posypały się kartki!!!!!