You are currently viewing Wracamy do ligowych zmagań! 

Wracamy do ligowych zmagań! 

Już w najbliższą sobotę powrócimy do walki o ligowe punkty. W czternastej kolejce rozgrywek, która zaplanowana jest na 26 marca LKS Szubinianka SISU Szubin podejmie na własnym stadionie Akademię Futbolu Brzoza.

To właśnie z drużyną z Brzozy „biało-niebiescy” rozpoczynali rozgrywki ligowe w sezonie 2021/2022.
Po ambitnej końcówce, a w konsekwencji dwóch bramkach Jakuba Donarskiego i trafieniu Pawła Staśkiewicza udało się podopiecznym Wiesława Stepczyńskiego wywieźć z boiska rywala trzy cenne punkty. W sobotę liczymy na równie ambitną grę naszych zawodników.

W okresie przygotowawczym Szubinianka rozegrała sześć meczów towarzyskich (3Z, 1R, 2P). Do zespołu dołączyło trzech nowych zawodników: Miłosz Szpechciński, Maxym Liashenko oraz Maciej Janc. Niestety do końca sezonu trener Stepczyński nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych: Staśkiewicza oraz Krawczyka. Po pierwszej rundzie nasza drużyna zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli, ze stratą dziesięciu punktów do lidera.

Zespół naszego sobotniego rywala podczas okresu przygotowawczego również rozegrał sześć meczów sparingowych. Śledząc stronę drużyny z Brzozy można wywnioskować, że dziesiąta drużyna ligowej tabeli solidnie przepracowała okres przygotowawczy. 

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00, a zawodnicy Szubinianki wyjdą na to spotkanie okazując wsparcie dla Ukrainy, o czym informowaliśmy tutaj.

Pozostałe mecze 14. kolejki
Zootechnik Kołuda Wielka – Pałuczanka Żnin
Piast Złotniki Kujawskie – Dąb Bąkowo / DB
Dąb Barcin – Kujawy Markowice
Zagłębie Piechcin – Mikrus Szadłowice
LZS Kościelec – Spójnia Białe Błota

Mecz Goplania Inowrocław – Noteć Gębice nie odbędzie się z powodu zawieszenia licencji Goolanii na grę w rozgrywkach seniorskich!

AKTUALNA TABELA

Dodaj komentarz