You are currently viewing Z Gębicami o nietypowej porze 

Z Gębicami o nietypowej porze 

W najbliższą sobotę jeszcze przed południem, bo o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Szubinie zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w meczu Szubinianki przeciwko Noteci Gębice.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami miało miejsce 29 sierpnia w Gębicach. Wtedy to wspierani przez najwierniejszych szubińskich kibiców podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego polegli na wyjeździe 4:0, dodatkowo kończąc mecz w „dziesiątkę” – po czerwonej kartce Adriana Gorajewskiego.

Z pewnością zespół z Gębic, to kandydat do awansu. Sukces tego typu byłby idealnym prezentem na stulecie tego klubu, przypadające właśnie na 2022 rok. Drużyna Noteci zajmuje aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli ze stratą zaledwie jednego punktu do lidera. Szubiniankę z Gębicami dzieli z kolei osiem „oczek”.

W poprzedniej kolejce „biało-niebiescy” polegli w Markowicach (2:0), więc sobotni mecz może być okazją do rehabilitacji. Pech chciał, że przyjdzie nam mierzyć się z trudnym rywalem, do którego podejść trzeba z odpowiednim respektem.

Dodaj komentarz