You are currently viewing Szubinianka wysoko przegrywa w Barcinie

Szubinianka wysoko przegrywa w Barcinie

W pierwszej kolejce nowego sezonu drugiej grupy bydgoskiej A-klasy pierwsza drużyna LKS Szubinianki SISU Szubin wybrała się do Barcina, na mecz z miejscowym Dębem.

(58’ Jakub Donarski)

Ławka rezerwowych: Jakub Stępniewski, Radosław Rybak, Paweł Kujawa, Tymon Kubiak

Trener: Wojciech Mielcarek
II Trener: Przemysław Wesołek

(szczegółowa relacja poniżej)
Odśwież stronę, aby być na bieżąco!

Przebieg spotkania

Dobrze zacząć nowy sezon. Sezon 2023/2024 startuje już w najbliższą sobotę – czas rozpocząć nową kampanię! W pierwszej kolejce seniorzy LKS Szubinianka SISU Szubin wybiorą się na mecz do Barcina. Z pewnością będzie to ciekawy mecz zarówno na murawie barcińskiego stadionu, jak i na jego trybunach… czytaj więcej

Mecz pomiędzy LKS Dąb Barcin, a LKS Szubinianką SISU Szubin zaplanowany jest na godzinę 16:00.

To spotkanie jako główny poprowadzi sędzia Aleksander Nowicki. Przy liniach wspomagać go będą Marcin Konkolewski oraz Przemysław Nowicki.

16:02 ZACZYNAMY

3’ pierwszy atak Dębu, ale dobrze z lewej strony odprowadził rywala Wiśniewski

4’ ale było blisko, Jurek bezpośrednio z  rzutu wolnego w poprzeczkę!!!

8’ gospodarze z rzutu rożnego, strzał nad bramką Paszkiewicza

10’ kolejny róg dla Dębu… będzie jeszcze jeden

12’ wcześniej pomoc medyczna udzielana zawodnikowi z Barcina potem rozegranie Dębu z narożnika, bramkarz Szubinianki mija się z piłką ale całe szczęście nic się nie dzieje

14’ ale akcja i rajd Igora Jakubowskiego! Strzał zakończony interwencją bramkarza Dębu

17’ wysoko Wiśniewski, Jakubowski do Jurka strzał broni bramkarz

24’ odbiór Jurka, zgranie z Herzogiem ale nie byli w stanie opanować tej akcji ofensywni zawodnicy Szubinianki

27’ przerwa na wodę

30’ żółta kartka dla Roberta Jurka za próbę wymuszenia rzutu karnego………????

35’ kolejna dobra akcja, strzał Herzoga broni bramkarz

40’ płaski strzał po ziemi, broni Paszkiewicz

41’ żółta kartka za faul taktyczny dla zawodnika Dębu

45+2’ kończą się doliczone dwie minuty

45+2’ koniec pierwszej połowy

17:06 rozpoczęła się druga połowa

51’ strata Wiśniewskiego broni Paszkiewicz

53’ róg dla Szubinianki, idealne dośrodkowanie na głowę Jaworskiego, strzał broni bramkarz

54’ 1:0 kontratak Dębu, z prawej strony okiwany Ośka, zagranie wzdłuż lini bramkowej i akcje zamyka kapitan Barcina

58’ na boisku leżał Grabowski, była potrzebna pomoc w między czasie zmiana w Szubiniance: Donarski za Ośkę

60’ super akcja Szubinianki prawą stroną boiska, Herzog strzela…. Broni bramkarz

63’ rzut rożny dla gospodarzy w między czasie Gorajewski w miejsce Grabowskiego

65’ 1:1 po stałym fragmencie gry bramkę na remis dla Szubinianki strzela Kamil Herzog!

69’ Paweł Jakubowski ukarany żółtą kartką

72’ 2:1 strata i tracimy drugiego gola

74’ kolejne dośrodkowanie Szubinianki, ale zgranie głową trafia do nikogo

74’ przerwa na wodę

77’ rzut rożny dla Dębu

78’ potrójna zmiana w Szubiniance

79’ strzał bezpośrednio z rzutu wolnego broni Paszkiewicz

82’ żółtą kartką ukarany II trener Szubinianki Przemysław Wesołek… wcześniej nie został odgwizdany drugi rzut karny dla Szubinianki

83’ wylecieli w siebie oboje zawodników ale żółtą kartką ukarany Adrian Gorajewski

84’ 3:1 fenomenalne dośrodkowanie w pole karne i tracimy trzeciego gola po strzale głową

87’ wstrzelenie piłki w pole karne ale wszyscy zawodnicy Szubinianki mijają się z piłką i łapie ją bramkarz

87’ kolejna kartka tym razem dla gospodarzy

90’ 4:1 kolejna kontra i znowu dobre zgranie wzdłuż lini bramkowej… tracimy gola po strzale na pustą bramkę

90+1’ cztery minuty doliczone