You are currently viewing Do Szubina przyjadą rezerwy z Mogilna

Do Szubina przyjadą rezerwy z Mogilna

Mecz w środę i mecz w sobotę – długi weekend majowy pozwolił na przyspieszenie w ten sposób rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy. W ramach 21. serii spotkań Szubinianka zmierzy się przed własną publicznością z drugą drużyną Pogoni Mogilno.

O zespole rywala

Drużyna z Mogilna zajmuje aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 40 punktów. To w prawdzie tyle samo, co Kujawy, ale drużyna z Markowic dysponuje lepszym stosunkiem bramek. W poprzedniej kolejce ku zdziwieniu kibiców rezerwy Pogoni zremisowały u siebie z miewającym problemy w ostatnim czasie Mikrusem Szadłowice. Pogoń II Mogilno, to spadkowicz z klasy okręgowej i wszystko wskazuje na to, że będzie chciał wrócić do „okręgówki”.

Ostatni mecz bezpośredni...

O Szubiniance

Z rezerwami Pogoni „biało niebiescy” zagrali 2 października zeszłego roku. Podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego pokonali wtedy drużynę z Mogilna trzema bramkami, po golach: Bartosza Musiałka, Igora Jakubowskiego oraz Mikołaja Jerzakowskiego. Szubinianka powinna zajmować aktualnie szóste miejsce w ligowej tabeli, bo ma lepszy bilans bramek od Pałuczanki – lecz niestety zgodnie z zasadami, to Pałuczanka jest wyżej, bo ma lepszy bilans meczów bezpośrednich z Szubinianką, w tym zwycięstwo (2:1) w ostatniej kolejce na stadionie w Żninie.

Co, gdzie, kiedy?

Mecz Szubinianki z rezerwami Pogoni Mogilno już w najbliższą sobotę odbędzie się na stadionie miejskim w Szubinie. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy kibiców! Dla nieobecnych i internautów na naszym Facebooku zostanie tradycyjnie przeprowadzona transmisja „na żywo” z tego spotkania.

Dodaj komentarz