You are currently viewing Trzecia porażka z rzędu…

Trzecia porażka z rzędu…

W deszczową sobotę Szubinianka w ramach piątej kolejki wybrała się do Szadłowic. Gra na tym terenie podopiecznym trenera Wiesława Stepczyńskiego mówiąc wprost ”nie leży”…. Poniżej zapis relacji tekstowej z dnia meczowego.

09:00 Korzystając z okazji zapraszamy do zabawy w typera! Wystarczy założyć darmowe konto na stronie kicktipp.pl lub w dedykowanej aplikacji. by co tydzień obstawiać mecze drugiej grupy bydgoskiej A-klasy i zbierać punkty za udane typy. Więcej informacji na naszym Facebook’u!

09:05 Dzisiejsze spotkanie jako główny poprowadzi arbiter Przewozik. Na liniach asystować mu będzie jego brat oraz drugi asystent – Gólcz.

10:40 W sezonie 2021/2022 Szubinianka mierzyła się z Mikrusem Szadłowice dwukrotnie: 4 września wygrana (3:0) w Szubinie oraz 16 kwietnia przegrana (4:1) na boisku rywala. Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz⁉️

16:03 Jesteśmy na miejscu! Póki co opady ustały, ale nad boisko w Szadłowicach nadciągają kolejne chmury. Za chwilę poznamy skład w jakim rozpoczną ten mecz podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego!

16:10 Szubinianka rozpocznie mecz w następującym zestawieniu: Pawlak – Gwit, D. Kujawa, P. Jakubowski, Zawidzki, Wypych, I. Jakubowski, Wojciechowski, Borowski, Gorajewski, Musiałek

Ławka rezerwowych: Janke, Jerzakowski, Wiśniewski, Ośka, Polkowski, P. Kujawa, Spychała

16:28 Znowu pada deszcz, z fotorelacji mogą być nici… ale za to miejsca w loży VIP (z samochodu) ułatwią przeprowadzenie naszej relacji – no jeszcze gdyby zasięg był trochę lepszy 😉

16:49 Zaczynamy mecz z małym opóźnieniem! #goLKS

3’ rzut rożny dla gospodarzy, ale nic z tego nie wynika

13’ ciężkie warunki, mecz walki… teraz z rogu Szubinianka

14’ raz jeszcze szansa na dośrodkowanie z narożnika

17’ strzał Zawidzkiego zza pola karnego obok bramki gospodarzy

23’ ładna akcja Szubinianki, dośrodkowanie Musiałka i bliski wykończenia był Borowski. Chwilę później ciekawa próba Wojciechowskiego, ale dobrze broni bramkarz

30’ żółta kartka dla Zawidzkiego za faul taktyczny, podobnie jak w zeszłym sezonie robi się nerwowo

32’ karny dla Mikrusa! zagranie ręką w polu karnym!

33’ 1:0 Pawlak broni karnego, ale dobitka zawodnika gospodarzy przelatuje już obok nogi bramkarza z Szubina! Przegrywamy…

36’ kolejna szansa gospodarzy, świetna interwencja Pawlaka i teraz rzut rożny

44’ lepsza końcówka w wykonaniu Szubinianki, ale póki co nie przekłada się to na wynik

45’ koniec pierwszej połowy, przegrywamy 0:1

46’ zaczęła się druga połowa, Ośka w miejsce Wojciechowskiego

49’ żółta kartka Pawlaka za czysty wślizg!!! rzut wolny sprzed pola karnego

53’ ale byli blisko gospodarze drugiego gola, piłka po strzale głową obok lewego słupka Pawlaka

58’ wstrzelenie piłki z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy, tylko róg

63’ dośrodkowanie Pawła Jakubowskiego, Zawidzki z główki i…. broni bramkarz

64’ żółta kartka dla Dominika Kujawy

65’ Jerzakowski w miejsce Wypycha

68’ pusta bramka Paweł Jakubowski uratował Szubiniankę

75’ Szubinianka w tym meczu tylko z jedną okazją na strzelenie gola, dużo biegania, ale mało konkretów…. czy to się zmieni w ostatnich 15 minutach?!

79’ rzut rożny dla Szadłowic

80’ Spychała w miejsce Borowskiego

83’ Igor Jakubowski! Co za strzał i jeszcze piękniejsza obrona bramkarza gospodarzy!!

86’ przydusiła Szubinianka, gospodarze bronią się od kilku minut już całą drużyną

87’ 2:0 CO ZA GOL Z PRZEWROTKI ZAWODNIKA GOSPODARZY!!!

89’ 2:1 wstrzelenie piłki w pole karne przez Spychałę, Ośka z główki mamy kontakt!

90+2’ sędzia doliczył cztery minuty

90+4’ koniec meczu…..