You are currently viewing Porażka w Tucznie

Porażka w Tucznie

W jedenastej kolejce Szubinianka wybrała się do Tuczna. Mecz z liderem był trudny nie tylko w kategorii sportowej, ale również przez warunki pogodowe. Poniżej zapis relacji tekstowej z tego spotkania!

14:30 Początek spotkania za 30 minut!

14:35 Znamy skład Szubinianki na dzisiejszy mecz!

Pawlak – Gwit, Krawczyk, Zawidzki, I. Jakubowski, Jurek, Wojciechowski, Gorajewski, Polkowski, Spychała, Musiałek

Ławka rezerwowych: Janke, Wypych, Jerzakowski, Wiśniewski, Borowski, Ośka, P. Kujawa

14:55 Dzisiejszy mecz jako główny poprowadzi sędzia Weiner. A na liniach wspomagać go będą Rakowski oraz Gebler. Póki co jednak czekamy jeszcze na rozjemców!

15:17 Zaczynamy mecz!

6’ obie drużyny póki co bez ryzyka, dobre próby Szubinianki – próbujemy zaskoczyć gospodarzy

9’ teraz dobra próba Cukrownika, ale na spalonym skrzydłowy Cukrownika

15’ dobrze dysponowany dziś Wojciechowski, przed chwilą kolejna jego dobra akcja

21’ rzut rożny dla Szubinianki, dobre rozegranie ale mamy pozycje spaloną

24’ Jureeek, to mogło wpaść. Mało brakowało!

31’ rzut wolny dla Cukrownika, dobrze na przedpolu Pawlak

35’ rzut wolny, szansa dla Jurka na strzał

42’ 1:0 karny dla gospodarzy! Kartka dla Pawlaka… karny z kapelusza, to nieporozumienie w wykonaniu arbitra. Boisko jest mokre, zawodnicy przewracają się co chwila… ale sędzia nie wziął tego pod uwagę!

45’ przerwa

46’ pierwszy gwizdek sędziego w drugiej połowie, gramy! Borowski w miejsce Wojciechowskiego

53’ dobra szansa gospodarzy, Pawlak na postarunku

54’ 1:1 zamieszanie w polu karnym, piłka odbija się od kilku zawodników, ale najprzytomniejszy był Marek Gwit i mamy remis!

[problemy techniczne]

82′ 2:1 kontra gospodarzy zakończona mocnym strzałem pod poprzeczkę

89’ dobra akcja Szubinianki, strzał i broni bramkarz