You are currently viewing Przegrana w Złotnikach w ostatniej akcji meczu!

Przegrana w Złotnikach w ostatniej akcji meczu!

W dziewiątej kolejce sezonu 2023/2024 drugiej grupy bydgoskiej A-klasy pierwsza drużyna LKS Szubinianki SISU Szubin wybrała się do Złotnik Kujawskich, na mecz z Piastem.

Przebieg spotkania

Historia ostatnich czterech meczów przeciwko drużynie ze Złotnik Kujawskich jest dla Szubinianki bardzo udana. Na cztery takie mecze „biało-niebiescy” wszystkie z nich mogą zaliczyć do wygranych. Bilans goli na korzyść LKS’u wynosi aż +17 bramek. Należy pamiętać jednak, że w tym sezonie Piast, to inna i zdecydowanie lepsza drużyna. To współlider rozgrywek, który w sezonie 2023/2024 wygrał siedem (!) z ośmiu meczów rozgrywanych do tej pory. Sobotnie spotkanie w Złotnikach Kujawskich zapowiada się zatem arcyciekawie. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy na ten mecz kibiców, których wsparcie może okazać się nieocenione.

Od rana spoglądamy za okno. Kolejka ligowa rozgrywana dziś powinna raczej się nazywać Igrzyskami Piłki Wietrznej, ale poczekajmy. Może po południu wiatr nieco ustąpi.

16:04 – początek meczu

2’ akcja Szubinianki strzał Herzoga obok bramki

4’ dobra interwencja Kuby Stępniewskiego

7’ co za rozegranie rzutu wolnego przez Szubiniankę, ale było blisko!!

16’ rzut karny dla Piasta, żółta kartka dla trenera Mielcarka!

19’ 1:0 gospodarze wykorzystują rzut karny

23’ 1:1 świetna akcja Szubinianki, spokój Kamila Herzoga, odegranie do Pawła Elszyna i mamy gola!

44’ zaostrzyła się gra obie drużyny ze swoimi szansami

16:53 koniec pierwszej połowy

17:07 początek drugiej polowy

46’ słupek ratuje gospodarzy!

48’ Kuba Stępniewski, co za interwencja! i kolejny raz, brawo!

52’ piękna akcja Szubinianki, strzał Herzoga broni bramkarz, mamy róg

58’ 1:2 Kamil Herzog mocno, pod poprzeczkę!!!

61’ Jakub Spychała w miejsce Michała Machowskiego

64’ Jurek zza pola karnego, broni bramkarz dobitka Spychały nad bramką, ajajajaj

69’ kolejna dobra akcja Herzog do Jakubowskiego, strzał z kozłem nad bramką

70’ Kamil Ośka w miejsce Tymona Kubiaka

74’ rajd Igora Jakubowskiego, faul w polu karnym. Paweł Elszyn nie wykorzystuje karnego!

76’ Bartosz Musiałek i Bartosz Junyk w miejsce Konrada Zawidzkiego (uraz) oraz Pawła Elszyna

79’ 2:2 tracimy gola po rzucie rożnym

85’ dobrze przed chwilą Ośka, ale broni bramakarz. Teraz dobitka jego w słupek!

87’ świetna kontra gospodarzy,  kolejna interwencja Stępniewskiego!