You are currently viewing Ostatni mecz sezonu przed własną publicznością

Ostatni mecz sezonu przed własną publicznością

Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej na weekend 11/12 czerwca zaplanował rozegranie 25. kolejki rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy, w której LKS Szubinianka SISU Szubin przed własną publicznością podejmować będzie MKS Pałuczankę Żnin. W 12. kolejce rozgrywanej pomiędzy tymi drużynami w Żninie padł wynik remisowy (2:2).

Pałuczanka, to trzecia siła ligowej tabeli. Tydzień temu przed własną publicznością pokonała (5:0) Dąb Barcin, co ciekawe to taki sam stosunek bramek, którym zakończył się mecz Szubinianka – Dąb w rundzie rewanżowej. Szubinianie natomiast w 24. kolejce pokonali na wyjeździe (2:6) Piast Złotniki Kujawskie. W pierwszym meczu w Żninie gospodarze w 53 minucie spotkania prowadzili już dwoma bramkami. Jednak dobra postawa podopiecznych trenera Wiesława Stepczyńskiego i doping wiernych kibiców doprowadziły drużynę do remisu, a w konsekwencji zdobyczy punktowej w tym spotkaniu. Bramki w Żninie strzelili wtedy Michał Machowski i Damian Czerwiński. Przykrym wspomnieniem z pierwszego meczu z Pałuczanką jest kontuzja Pawła Staśkiewicza.

Do ciekawej sytuacji doszło w ligowej tabeli, bo piąta po ostatniej kolejce Szubinianka awansowała w ciągu tygodnia na czwartą lokatę w ogólnym zestawieniu po zredukowaniu statystyk Goplani Inowrocław, która traci do „biało-niebieskich” dwa punkty. Zatem nasi zawodnicy mają jeszcze szanse zakończyć sezon 2021/2022 na czwartym miejscu, jednak by tak było potrzebne są punkty – na które liczymy w dzisiejszym spotkaniu, a następnie w ostatnim meczu tego sezonu z Dębem Bąkowo / Dąbrowa Biskupia, który odbędzie się na wyjeździe, 15 czerwca (w środę) o godzinie 18:00.

Początek spotkania LKS Szubinianka SISU Szubin – MKS Pałuczanka Żnin w Szubinie o godzinie 16:00. Mecz rozgrywany na Stadionie Miejskim w Szubinie, przy ulicy Jana Pawła II 14. Serdecznie zapraszamy kibiców!

Pozostałe mecze 25. kolejki:
Piast Złotniki Kujawskie – Zootechnik
Dąb Barcin – Dąb Bąkowo / DB
Goplania – AF Brzoza
Zagłębie Piechcin – Kujawy Markowice
Kościelec Kujawsko – Noteć Gębice
Spójnia Białe Błota – Mikrus Szadłowice

Dodaj komentarz