You are currently viewing Szubinianka vs Wisła Fordon – relacja tekstowa

Szubinianka vs Wisła Fordon – relacja tekstowa

Sobota, to kolejna okazja do sprawdzenia sił i możliwości Szubinianki przed wznowieniem rozgrywek w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022. Dziś do Szubina przyjedzie fordońska Wisła, a początek spotkania o godzinie 14:00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Szubinie. Zapraszamy również do śledzenia meczu w ramach relacji tekstowej!

13:50 Znamy skład Szubinianki: Janke – Polawski, Czerwiński, Jurek, Nicoara, P. Jakubowski, Wypych, Polkowski, I. Jakubowski, Musiałek, Ośka

Do dyspozycji trenera: Spychała, Liashenko, N. Gorajewski, A. Gorajewski

1’ Dobrze znana trójka sędziowska znowu spóźniona kilka minut i zaczynamy spotkanie z Wisłą!

4’ drugi już rzut rożny dla gości, przed chwilą bardzo dobra interwencja bramkarza Szubinianki

10’ wstrzelenie piłki w pole karne znane z polskich boisk jako ”centrostrzał” w wykonaniu Wisły, piłka minimalnie mija bramkę gospodarzy

12’ strzał Jurka zza pola karnego, ale jeszcze niecelnie, kontra gości równie nieudana

17’ 0:1 bramka dla gości niestety po prostym błędzie bramkarza Szubinianki

19’ kolejny strzał Wisły, jednak za lekki. Zbyt dużo błędów w środku boiska. Strzał Czerwińskiego z lewej nogi, nie najlepsze wykonanie.

26’ 0:2 długa piłka od bramkarza Wisły, zbyt łatwo pokonany w obronie Paweł Jakubowski i mamy dość prostą bramkę dla gości

32’ cały czas ambitna gra Wisły Fordon, dosyć wysokie tempo od początku spotkania narzucili goście

39’ 0:3 goście podwyższają prowadzenie, kolejne błędy w obronie są dziś po prostu wykorzystywane przez Wisłę

45’ koniec pierwszej połowy

46’ zaczynamy drugą połowę i liczymy na lepszą grę ”biało-niebieskich”!

49’ rzut rożny dla LKS dobrze wykonany, strzał Musiałka z główki jednak zbyt lekki

57’ strzał Ośki obok bramki gości

66’ dobra interwencja bramkarza Szubinianki i mamy rzut rożny dla Wisły – niewykorzystany. Szansa na kontrę zmarnowana….

69’ nareszcie jakaś składna akcja Szubinianki, Liashenko – Musiałek – Ośka, strzał tego ostatniego obok bramki

71’ 0:4 bardzo słaby mecz w obronie w wykonaniu naszej drużyny, to kolejna zbyt łatwo stracona bramka…

85’ strzał Jurka z rzutu wolnego, dobitka Spychały, ale mamy tylko rzut rożny

90’ ostatni gwizdek sędziego, po słabym meczu przegrywamy z Wisłą Fordon 0:4