You are currently viewing Ostatni raz u siebie w tym sezonie

Ostatni raz u siebie w tym sezonie

W sobotę (3 czerwca) seniorzy Szubinianki będą mieli okazję zaprezentować się ostatni raz przed własną publicznością w sezonie 2022/2023. Na stadionie miejskim w Szubinie odbędzie się mecz 25. kolejki rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy, w którym podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego zmierzą się z Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia.

O zespole rywala

Łączona drużyna z Bąkowa i Dąbrowy Biskupiej zajmuje aktualnie dziewiątą lokatę w ogólnym zestawieniu. Dąb do tej pory zgromadził 33 punkty z minimalnym, aczkolwiek dodatnim (+3) stosunkiem bramkowym. W ostatniej kolejce na boisku w Bąkowie Dąb pokonał bardzo wysoko (7:0) Mikrusa Szadłowice. Szubinianka mierzyła się z Dębem w ramach 12. kolejki rozgrywek i w meczu wyjazdowym pokonała rywala 3:4, o czym pisaliśmy tutaj

O Szubiniance

Szubinianka w 24. kolejce zagrała bez podstawowej pary stoperów i wszyscy myśleliśmy, że to jest największa bolączka trenera „biało-niebieskich”. Jak się okazuje trudniejszy orzech do zgryzienia drużyna z Szubina będzie miała w nadchodzącej kolejce ponieważ w meczu z Dębem zabraknie na pewno pauzującego za kartki Igora Jakubowskiego oraz Kamila Herzoga (powody prywatne). Niepewne w dalszym ciągu są występy Roberta Jurka oraz Michała Machowskiego. Ekipa z Szubina z dorobkiem 41 punktów zajmuje aktualnie szóste miejsce w ligowej tabeli, co czysto matematycznie i przy dobrym układzie pozostałych meczów bezpośrednich rywali daje jeszcze szanse, aby walczyć o miejsce barażowe.

Co, gdzie, kiedy?

Domowy mecz Szubinianki z Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia odbędzie się już w najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Szubinie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00. Serdecznie zapraszamy kibiców – tym bardziej, że to ostatni domowy aspekt w kończącym się sezonie 2022/2023. Internautów tradycyjnie zachęcamy do oglądania transmisji „na żywo”, która odbędzie się na naszym profilu na Facebooku!

Dodaj komentarz