You are currently viewing Podtrzymać serię meczów bez porażki

Podtrzymać serię meczów bez porażki

Do Szubina przyjedzie Mikrus Szadłowice. Dla podopiecznych trenera Wiesława Stepczyńskiego będzie to okazja do podtrzymania całkiem niezłej passy, bo w ostatnich sześciu kolejkach „biało-niebiescy” odnieśli pięć zwycięstw i raz zremisowali. Oby ta tendencja utrzymywała się jak najdłużej – czas na 18. kolejkę rozgrywek!

O zespole rywala

Mikrus zajmuje aktualnie ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 25 punktów na swoim koncie. W ostatniej kolejce drużyna z Szadłowic przegrała u siebie (1:5) z dobrze dysponowanym w ostatnim czasie Dębem Barcin. W pierwszym meczu tych drużyn, który odbył się 10 września w Szadłowicach, ówcześni gospodarze pokonali (2:1) Szubiniankę. Mimo ambitnej postawy i gry do końca „biało-niebieskim” nie udało się doprowadzić do remisu na trudnym terenie jakim niewątpliwie jest boisko Mikrusa.

Ostatnie trzy mecze…

04 września 2021SzubinSzubinianka SISU 3:0 Mikrus Szadłowice
16 kwietnia 2022SzadłowiceMikrus Szadłowice 4:1 Szubinianka SISU
10 wrzesień 2022SzadłowiceMikrus Szadłowice 2:1 Szubinianka SISU

O Szubiniance

Jeżeli chodzi o drużynę z Szubina, to ta akurat w zeszły weekend pauzowała – a to za sprawą wycofanej przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej Goplanii Inowrocław. Wcześniej jednak podopieczni trenera Stepczyńskiego w dobrym stylu pokonali u siebie Spójnię, dokonali niezwykłego come backu w Piechcinie i zremisowali na otwarcie rundy wiosennej z aspirującą do awansu Brzozą. Czego możemy spodziewać się zatem po Szubiniance? Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnią porażkę Szubinianie odnieśli 22 października 2022 roku w Tucznie, to w normalny sposób możemy spodziewać się conajmniej jakiegoś punktu. Z drugiej strony wiadomo, że każda każda passa musi się kiedyś skończyć. Oby nasza trwała jednak w dalszym ciągu…

Co, gdzie, kiedy?

Mecz Szubinianki z Mikrusem odbędzie się w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim w Szubinie. Początek spotkania o godzinie 14:00 – serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie!!

Dodaj komentarz