You are currently viewing Szubinianka jedzie do Złotnik Kujawskich

Szubinianka jedzie do Złotnik Kujawskich

W sobotę (13 maja) LKS Szubinianka SISU Szubin wybierze się do Złotnik Kujawskich. Po zwycięstwie nad rezerwami Pogoni Mogilno podopiecznych trenera Wiesława Stepczyńskiego czeka pojedynek z Piastem. Będzie to mecz w ramach 22. kolejki drugiej grupy bydgoskiej A klasy.

O zespole rywala

Zespół Piasta w poprzedniej kolejce rywalizował w Szadłowicach i ostetecznie przegrał (4:2) z Mikrusem. Najbliższy rywal Szubinianki zajmuje aktualnie dwunaste miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 punktów i bilansem bramek -27. W dużej mierze, do takiego stosunku zdobytych i straconych goli przyczynili się właśnie „biało niebiescy”, deklasując jesienią w Szubine rywali z powiatu inowrocławskiego. Gole strzelali wtedy: Robert Jurek (4), Igor Jakubowski (2), Mikołaj Jerzakowski (2) oraz Jacek Wypych. O tym meczu pisaliśmy tutaj.

O Szubiniance

Zawodnicy Szubinianki w 21. kolejce przed własną publicznością podejmowali rezerwy Pogoni Mogilno i po fantastycznym comeback’u pokonali (4:2) wicelidera rozgrywek. „Biało-niebiescy” zajmują aktualnie siódmą lokatę z dorobkiem 35 punktów i stratą pięciu punktów do miejsca dającego możliwość grę w barażach o „okręgówkę”. Aktualnie w grze o miejsca premiowane wydaje się, że są wszystkie drużyny począwszy od liderujących Markowicach po siódmą Szubiniankę.

Co, gdzie, kiedy?

Wyjazdowy mecz Szubinianki z Piastem Złotniki Kujawskie odbędzie się już w najbliższą sobotę na stadionie w Złotnikach. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00 – serdecznie zapraszamy kibiców. Internautów tradycyjnie zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej „na żywo”, która przeprowadzona zostanie na na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz