You are currently viewing Szubinianka rozbita w Szadłowicach

Szubinianka rozbita w Szadłowicach

Z wielkiego grania w Wielką Sobotę nici, bo „biało-niebiescy” w meczu z Mikrusem byli tylko tłem. Mecz mógł jednak potoczyć się zdecydowanie inaczej – już w drugiej minucie po faulu na Igorze Jakubowskim arbiter odgwizdał rzut karny. Drugi mecz z rzędu jednak Szubinianka niewykorzystuje „jedenastki”. Chwilę później gospodarze wyszli na prowadzenie. Blisko po pół godzinie gry bramkę na remis zdobył dla Szubinianki Paweł Bulman.

Gdy wydawało się, że po przerwie może być już tylko lepiej niestety okazało się inaczej. Szadłowice zawsze były trudnym terenem dla Szubinianki. Warto zaznaczyć, że to trzeci mecz z rzędu kiedy Mikrus u siebie jest za mocny dla drużyny z Szubina. Niecałe dwadzieścia minut przed końcem spotkania Szubinianka przegrywała 3:1, a dwie dodatkowe bramki gospodarze zdobyli w doliczonym czasie gry. „Biało-niebiescy” kończyli mecz w osłabieniu po dwóch żółtych kartkach, a konsekwencji czerwonej Konrada Zawidzkiego z 85 minuty spotkania.

Szubinianka (trener Wojciech Mielcarek): Jakub Stępniewski – Kacper Wojciechowski, Paweł Kujawa (73′ Jakub Donarski), Michał Jaworski, Mateusz Wiśniewski, Robert Jurek, Konrad Zawidzki, Kamil Herzog, Igor Jakubowski (73′ Kamil Ośka), Paweł Elszyn (68′ Paweł Jakubowski), Paweł Bulman (60′ Adrian Lipiński)

Ławka rezerwowych: Szymon Rybarczyk