You are currently viewing Białobłocki podział punktów ze Spójnią

Białobłocki podział punktów ze Spójnią

W siódmej kolejce sezonu 2023/2024 drugiej grupy bydgoskiej A-klasy pierwsza drużyna LKS Szubinianki SISU Szubin wybrała się do Białych Błót, na mecz ze Spójnią.

(65’ Jakub Donarski)

Ławka rezerwowych: Jakub Stępniewski (BR), Marek Gwit, Bartosz Junyk, Kamil Ośka

Trener: Wojciech Mielcarek

(szczegółowa relacja poniżej)
Odśwież stronę, aby być na bieżąco!

Przebieg spotkania

Podopieczni trenera Wojciecha Mielcarka w ramach siódmej serii gier zmierzą się w Białych Błotach ze Spójnią. Przed tym, że może być to wymagające spotkanie nie trzeba nikogo ostrzegać. W sezonie 2022/2023 mecze Szubinianki ze Spójnią dały kibicom dużo sportowych emocji – przeczytaj więcej tutaj…

Ruszyły zapisy na koszulki LKS Szubinianki SISU Szubin, znakowane aktualnymi sponsorami strategicznymi oraz złotymi. Zainteresowanych serdecznie prosimy o wypełnienie, po wejściu w ten link.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 10:45 – kwadrans szybciej niż planowano.

10:51 początek spotkania

5’ rzut rożny dla gospodarzy

9’ póki co oba zespoły bez większego zagrożenia, nikt nie chce popełnić błędu

10’ dobra akcja Szubinianki, dośrodkowanie łapie bramkarz Spójni

15’ świetne podanie Herzoga w kierunku Zawidzkiego, mało brakowało to mogła być idealna okazja do strzelenia gola!

19’ 0:1 ROBERT JUREK BEZPOŚREDNIO Z RZUTU WOLNEGO!!!

24’ rzut rożny dla Spójni, strzał z przed pola karnego obok bramki Pawlaka

31’ w bocznej strefie zdaje się, że faulowany Igor Jakubowski,  z akcją gospodarze i kolejny strzał obok bramki Szubinianki

32’ świetna akcja Szubinianki, strzał Jurka broni bramkarz

36’ zbyt łatwo w obronie Rybarczyk, Jaworski naprawia błąd kolegi i od narożnika boiska gospodarze

39’ 1:1 dośrodkowanie w pole karne Szubinianki, zgranie głową i na remis trafia Eryk Osuch

43’kolejny stały fragment gry w wykonaniu Spójni

45+1’ dobra kontra Szubinianki, Herzog wywalczył rzut rożny

11:37 koniec pierwszej połowy

11:51 początek drugiej połowy

53’  już po kilka szans z obu stron, ale bez zmiany wyniku

59’ błąd w obronie i szansa dla Spójni, z której na szczęście nic nie wynika

62’ dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego Pawła Jakubowskiego, strzela głową Elszyn i broni bramkarz

69’ strzał Elszyna zza pola karnego znowu zbyt lekki

76’ dobra akcja Machowskiego i Igora Jakubowskiego, ale zabrakło napastnika w polu karnym rywala

84’ akcja Ośki, strzał prosto w rywala

90’ cztery minuty doliczone przez arbitra, robi się gorąco walczymy panowie!

90+2’ co tu się dzieje jedni i drudzy przed szansą, Szubiniankę ratuje Pawlak, a potem poprzeczka