You are currently viewing W Bydgoszczy na remis z Gwiazdą!

W Bydgoszczy na remis z Gwiazdą!

Po ostatnich wietrznych dniach i nocach kilka drużyn, które w ten dzień miały rozgrywać mecze towarzyskie na boisku przy ulicy Nakielskiej w Bydgoszczy odwołało swoje rywalizacje. Jednak sobotnie popołudnie i wieczór był bardziej litosny dla zespołów miejscowej Gwiazdy i Szubinianki Szubin – mecz zatem mógł się odbyć zgodnie z planem.

W pierwszej połowie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę i to w samej końcówce, bo w 44 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego gola zdobyli gospodarze. Szybko po wznowieniu drugiej części gry Jacek Paszkiewicz był zmuszony drugi raz wyciągnąć piłkę z siatki, wydawało się, że bydgoszczanie wyszli na bezpieczne prowadzenie. Nic bardziej mylnego. W sześć minut Szubinianka była w stanie doprowadzić do wyrównania za sprawą dwóch trafień Jakuba Donarskiego, a trzecie trafienie dla naszego zespołu w 71 minucie dołożył Kamil Ośka! Niestety prowadzenia nie udało się dowieźć do końca i ostatecznie trzeci mecz towarzyski przed wznowieniem rozgrywek w sezonie 2021/2022 kończymy remisem.

• Dzisiejsza postawa drużyny napawa optymizmem. Zagraliśmy bardzo ambitnie i z zaangażowaniem do samego końca – powiedział po meczu trener Wiesław Stepczyński

Wyjściowy skład Szubinianki: Paszkiewicz – Polawski, N. Gorajewski, A. Gorajewski, P. Jakubowski, Donarski, Ośka, Polkowski, Czerwiński, I. Jakubowski, Szpechciński
Kolejny test mecz zostanie rozegrany w sobotę 26 lutego o godzinie 14:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego w Szubinie. Rywalem Szubinianki będzie silny przeciwnik – Zamek Gołańcz.