You are currently viewing W czwartej kolejce przyjedzie Goplania 

W czwartej kolejce przyjedzie Goplania 

W sobotę (3 września) Szubinianka rozegra czwarty już mecz w ramach drugiej grupy bydgoskiej A-klasy. Na stadionie miejskim w Szubinie gościć będziemy Goplanię Inowrocław.

Póki co dla Goplanii sezon ten nie układa się kolorowo. W pierwszej kolejce Inowrocławianie przegrali (3:1) w Białych Błotach. Następnie polegli (1:0) w Barcinie, następnie by w trzeciej kolejce u siebie uznać wyższość (1:3) Mikrusa Szadłowice. Po dotychczasowych meczach Goplania zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, bez dorobku punktowego i minusowym stosunkiem bramek.

Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego rozpoczęli rozgrywki trochę lepiej, ale bez większej euforii. Na początek porażka (1:0) w Brzozie, potem podpalenie emocji zwycięstwem (4:1) u siebie nad Zagłębiem Piechcin. Entuzjazm jednak opadł po zeszłotygodniowej porażce (3:2) w Białych Błotach. Szubinianie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem trzech punktów i jednobramkowym, dodatnim bilansem bramek.

W zeszłym sezonie „biało-niebiescy” mierzyli się z Goplanią Inowrocław dwukrotnie:

  • 2 października 2021 w Szubinie, remis 1:1
    bramka: Damian Czerwiński
  • 14 maja 2022 w Inowrocławiu, przegrana 3:1
    bramka: Maciej Janc

Po meczu ze Spójnią trener Wiesław Stepczyński powiedział:
”Żeby osiągnąć korzystny rezultat nie możemy niestety popełniać bardzo prostych błędów w grze defensywnej. Mimo wszystko dziękuje chłopakom za grę do końca, którzy starali się chociaż o remis. To już historia, teraz liczy się najbliższy mecz z Goplanią”.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 15:00. Serdecznie zapraszamy kibiców!

Dodaj komentarz