You are currently viewing Zadanie na niedzielę: zagrać dobry mecz

Zadanie na niedzielę: zagrać dobry mecz

Przed pierwszą drużyną Szubinianki kolejny mecz wyjazdowy. W najbliższą niedzielę w ramach piątej kolejki rozgrywek podopieczni Wojciecha Mielcarka wybiorą się do Wierzchosławic. Zagrać dobry mecz, to zadanie które powinni postawić przed sobą „biało-niebiescy”…

O zespole rywala

A-klasowa rzeczywistość nie oszczędziła na początku sezonu 2023/2024 Czarnych Wierzchosławice. Po czterech rozegranych kolejkach drużna z gminy Gniewkowo zajmuje czternaste miejsce w ligowej tabeli – zamykając tym samym całą stawkę. Przy straconych siedemnastu bramkach i strzelonym jednym golu ich bilans bramkowy wynosi -16. W ostatniej kolejce Czarni wysoko przegrali w Brzozie (7:0) z Akademią Futbolu.

O Szubiniance

Szubinianka po trzech ligowych kolejkach zaznała zarówno smak porażki, zwycięstwa oraz remisu. W naszych mediach społecznościowych każdy wynik meczu określony jest innym kolorem – mamy zatem nadzieję, że zawodnicy z Grodu Pelikana nie będą chcieli zachować sekwencji zmiany kolorów… Na mecz do Wierzchosławic należy udać się odpowiednio zdeterminowanym ponieważ strata do liderujących rezerw Pogoni oraz Piasta utrzymuje się na stałym 5 punktowym poziomie. „Biało-niebiescy” zajmują szóstą lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 7 punktów i dodatnim 7 bramkowym bilansem bramek. W ubiegły weekend przed własną publicznością Szubinianka pokonała Zagłębie. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Paweł Elszyn i jedno trafienie dołożył Igor Jakubowski.

Co, gdzie, kiedy?

Wyjazdowy mecz Szubinianki z Czarnymi Wierzchosławice odbędzie się już w najbliższą niedzielę na boisku rywala. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00. Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie! Internautów tradycyjnie zachęcamy śledzenia relacji tekstowej „na żywo” na naszej stronie internetowej!

Dodaj komentarz