You are currently viewing Zadanie na sobotę: powtórzyć wynik z Piechcina 

Zadanie na sobotę: powtórzyć wynik z Piechcina 

W najbliższą sobotę (7 maja) na Stadionie Miejskim w Szubinie podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego podejmować będą Klub Sportowy Zagłębie Piechcin. Cel? Powtórzyć wynik z Piechcina.

Zawodnicy z Szubina rozpoczęli rundę wiosenną przyzwoicie pokonując u siebie (3:1) AF Brzoza. Potem było już tylko gorzej, porażki kolejno z: Markowicami, Gębicami i Szadłowicami. Światło w tunelu zobaczyliśmy po udanej rywalizacji z Białymi Błotami, lecz w następnym tygodniu przyszedł nijaki, bezbramkowy występ przeciwko LZS Kościelec Kujawski. Zatem 20. kolejka rozgrywek II grupy bydgoskiej A-klasy w sezonie 2021/2022 zapowiada się dla Szubinian ciekawie, bo w pierwszym meczu przeciwko Zagłębiu na wyjeździe „biało-niebiescy” pokonali Piechcinian (1:3), po dobrym, walecznym meczu.

W ostatniej kolejce Zagłębie pokonało jedną bramką u siebie Dąb Barcin, a Szubinianka bezbramkowo zremisowała w Radłowie ze wspomnianym już wcześniej Kościelcem. Sytuacja Szubinianki w tabeli się pogmatwała, a każda kolejna strata punktów będzie bolesna w skutkach.

Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godzinie 16:00.
Serdecznie zapraszamy Kibiców! 

KLASA A 2021/2022, grupa II: Bydgoszcz (20. kolejka)

Zootechnik Kujawy Markowice 7 maja, 17:00
AF Brzoza Noteć Gębice 7 maja, 15:00
Dąb Bąkowo/DBMikrus Szadłowice 7 maja, 11:00
Pałuczanka Żnin Spójnia Białe Błota 7 maja, 17:00
Piast Złotniki Kuj.Kościelec Kujawski 7 maja, 16:00
Szubinianka Szubin Zagłębie Piechcin 7 maja, 16:00
Dąb BarcinGoplania Inowrocław 7 maja, 17:00

Dodaj komentarz