You are currently viewing Zwycięski pojedynek z rezerwami

Zwycięski pojedynek z rezerwami

W czwartkowe popołudnie podopiecznym trenera Wiesława Stepczyńskiego udało się rozegrać przedostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek w rundzie wiosennej. Po planowanym meczu z Piastem Kołodziejewo, który nie doszedł do skutku „biało-niebiescy” zmierzyli się z występującym jako druga Szubinianka zespołem z Kołaczkowa.

Przebieg spotkania

Strzelanie w tym spotkaniu rozpoczęło się bardzo szybko, a wynik otworzył już w pierwszej minucie Kamil Herzog. Zawodnicy z Kołaczkowa zdążyli wyrównać po bramce Damiana Czerwińskiego w 14 minucie. Generalnie to była dobra połowa w wykonaniu Szubinianki, co potwierdzają boiskowe wydarzenia. W 26 minucie dobre podanie w sytuacji „sam na sam” wykorzystał ponownie Herzog, a przed przerwą na 3:1 bardzo ładnym strzałem w okienko podwyższył Igor Jakubowski.

Druga połowa również rozpoczęła się szybkim strzelaniem. Kolejne podanie Jurka w 51 minucie wykorzystał Herzog, kompletując tym samym hat-tricka. W 63 minucie swoje trafienie zaliczył nareszcie Robert Jurek z rzutu karnego, a w 83 minucie doświadczony zawodnik Szubinianki kolejnym świetnym podaniem obsłużył młodszych kolegów, tym razem Dawida Jelińskiego, który strzelił szóstą w tym meczu bramkę dla gospodarzy. Wynik w 87 minucie spotkania bezpośrednio z rzutu wolnego ustalił Paweł Jakubowski.

Szubinianka 7:1 Szubinianka II
1’ 1:0 Kamil Herzog
14’ 1:1 Damian Czerwiński
26’ 2:1 Kamil Herzog
41’ 3:1 Igor Jakubowski
51’ 4:1 Kamil Herzog
63’ 5:1 Robert Jurek
83’ 6:1 Dawid Jeliński
87’ 7:1 Paweł Jakubowski

Składy wyjściowe:
Szubinianka: Pawlak – Zawidzki, I. Jakubowski, Jaworski, Herzog, P. Jakubowski, Jeliński, Polkowski, Jurek, Wiśniewski, A. Gorajewski
Szubinianka II: Załoga – P. Staśkiewicz, Suplicki, Górny, Paliwoda, Grubczyński, Konopa, Stodolny, Ośka, Obrębski, D. Czerwiński

Zawodnicy pierwszej drużyny zagrali dziś w koszulkach z napisem #OGAR, aby okazać wsparcie dla kontuzjowanego Dominika Krawczyka. Koszulki ponownie ufundowali Mikołaj Kalinowski i Dawid Wiśniewski.

Ostatni sprawdzian przed ligą

W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 na boisku bocznym stadionu miejskiego w Szubinie podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego rozegrają ostatni sparing przed wznowieniem rozgrywek w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023. Rywalem Szubinianki będzie lider czwartej grupy bydgoskiej B-klasy, Sparta Janowiec Wielkopolski.

Dodaj komentarz