You are currently viewing Szubinianka pokonuje lidera na koniec sezonu!

Szubinianka pokonuje lidera na koniec sezonu!

W ostatniej kolejce sezonu 2022/2023 Szubinianka pokonała na wyjeździe lidera – Kujawy Markowice. Drużyna gospodarzy potrzebowała do bezpośredniego awansu do V ligi chociażby jednego punktu. Ta sztuka im się nie udała, i muszą walczyć w barażach. Cukrownik Tuczno pewny awansu do klasy okręgowej! Zapraszamy na zapis relacji tekstowej z sobotniego meczu wyjazdowego Szubinianki…

Przebieg spotkania

Czas na ostatni akcent sezonu 2022/2023. W sobotę (10 czerwca) seniorzy Szubinianki pojadą do Markowic, gdzie  zagrają mecz w ramach 26. i ostatniej kolejki rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy. „Biało-niebiescy” zmierzą się liderem grupy, Kujawami Markowice – przeczytaj więcej tutaj

Mecz jako główny poprowadzi sędzia Szymon Rutkowski, a przy liniach wspomagają go Dawid Kosmal oraz Adam Syty.

Początek spotkania o godzinie 15:00

15:00 zaczynamy punktualnie!

2’ pierwsza okazja dla gospodarzy bardzo dobrze w bramce Pawlak

8’ Szubinianka próbuje zaatakować natomiast póki co najwiecej dzieje się w środkowej strefie

9’ dobra akcja Kujaw, mocny strzał prosto w bramkarza

10’ strzał Wypycha broni bramkarz

14’ próba Jelińskiego po rykoszecie, interweniuje  bramkarz i mamy rzut rożny

23’ pewniej Szubinianka, kilka prób zaatakowania bramki Markowic. Gospodarze bez lepszej okazji

29’ przerwa na wodę

33’ dobrze Kujawy, agresywniejszy atak i przed nimi kolejny stały fragment gry

35’ kontra gospodarzy, broni Pawlak i wybijają obrońcy… dośrodkowanie z narożnika, strzał głową obok bramki

43’ faul w środkowej strefie boiska grę wznawiają gospodarze

45’ minuta doliczona

45+4’ ale było gorąco! Koniec pierwszej połowy, sytuacja wygląda na  opanowaną przez sędziego

16:01 zaczęła się druga polowa

50’ ładna akcja Szubinianki, strzał zablokowany, piłka odbija się od Wypycha i gospodarze od bramki

55’ Markowice z rzutu rożnego, ale strzał mocno niecelny

51’ co za akcja gospodarzy, to mogło się podobać! Dobrze w obronie Paweł Jakubowski, kolejny rzut rożny..

60’ potrójna zmiana w drużynie Szubinianki

65’ strzał zza pola karnego, dobra interwencja Pawlaka!!

70’ jeszcze jedna, to już ostatnia zmiana w naszej drużynie

71’ 0:1 ALE TO POGRALI!!! Machowski do Jelińskiego, ten do Herzoga…. Mamy gola!!

75’ jeszcze agresywniej zaatakowali gospodarze, róg, za rogiem ale bronimy się!

77’ przerwa na wodę

81’ rzut wolny dla Markowic, strzał prosto w mur

83’ świetny powrót Bartka Junyk, tylko róg dla Markowic

89’ mądrze Szubinianka, czy pokonamy lidera i pokrzyżujemy plany bezpośredniego awansu do V ligi? Walczymy!

90’ fauluje Junyk będzie groźne dośrodkowanie, doliczone trzy minuty

90+3’ koniec wygrywamy na koniec sezonu, Markowice tylko w barażach!