You are currently viewing Podsumowanie okresu przygotowawczego 

Podsumowanie okresu przygotowawczego 

Trener Wiesław Stepczyński tradycyjnie przygotował dla swoich podopiecznych odpowiedni plan przygotowawczy przed rozpoczęciem rozgrywek w sezonie 2022/2023. Zawodnicy Szubinianki po krótkim odpoczynku trenowali indywidualnie, a do treningów z piłką wrócili 19 lipca. 

Słodko-gorzki okres przygotowawczy trwał do 6 sierpnia i w tym czasie „biało-niebiescy” odbywali praktycznie cztery jednostki treningowe w tygodniu. Składały się na nie treningi oraz następujące mecze towarzyskie:

– 23/07 Wisła Fordon (wygrana 6:1)
– 27/07 Łobzonka Wyrzysk (remis 1:1)
– 06/08 Piast Kołodziejewo (przegrana 0:7)

Zaplanowany na 30 lipca sparing z Gwiazdą Bydgoszcz nie odbył się z powodu braków kadrowych drużyny z Bydgoszczy. W zamian za to seniorzy rozegrali nieoficjalny sparing z drużyną juniorów starszych. Szubinianka nie przystąpiła do rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski.

O ruchach transferowych „do klubu” informujemy na bieżąco na naszym fanpage’u na Facebooku, natomiast wkrótce na naszej stronie internetowej pojawi się specjalny artykuł informujący o aktualnej sytuacji kadrowej, w tym między innymi o transferach „z klubu”.

Początek rozgrywek ligowych już w najbliższą sobotę (13 sierpnia). W pierwszej kolejce Szubinianie udadzą się do Brzozy na mecz z tamtejszą Akademią Futbolu. Początek spotkania o godzinie 15:00!

Dodaj komentarz