You are currently viewing Przygotowania seniorów do rundy wiosennej

Przygotowania seniorów do rundy wiosennej

Podopieczni trenera Wojciecha Mielcarka przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli trzynastego grudnia, kiedy to podczas spotkania poznali ich szczegółowy plan. Treningi indywidualne zawodnicy wznowili osiemnastego grudnia. Podczas okresu przygotowawczego rozegrają siedem meczów kontrolnych.

Szóste miejsce w tabeli

W ramach rundy jesiennej sezonu 2023/2024 pierwsza drużyna Szubinianki rozegrała dwanaście meczów ligowych, w ramach których na swoim koncie zgromadzili 21 punktów w ligowej tabeli. Wciąż do rozegrania pozostał jej dwukrotnie przekładany mecz trzynastej kolejki, który ostatecznie odbędzie się 16/17 marca. Szósta lokata w tabeli sama w sobie być może nie napawa optymizmem natomiast mając na względzie udane (zazwyczaj) rundy rewanżowe w wykonaniu „biało-niebieskich” pozostawia odrobinę nadziei na końcowy sukces. W międzyczasie doszło do pierwszego ruchu transferowego – niestety z klubu. Trwają także rozmowy z zawodnikami, którzy mieliby zasilić szeregi drużyny Wojciecha Mielcarka. O szczegółach poinformujemy niebawem.

Okres przygotowawczy

Zawodnicy przygotowania do wiosny rozpoczęli od zajęć indywidualnych, a treningi w grupie wznowią 19 stycznia. W formie przygotowań zaplanowano następujące mecze kontrolne:

28 styczeń 2024 (niedziela)
Chemik II Bydgoszcz – Szubinianka SISU Szubin

04 luty 2024 (niedziela)
Zawisza II Bydgoszcz – Szubinianka SISU Szubin

10/11 luty 2024
Wisła Fordon – Szubinianka SISU Szubin

17/18 luty 2024
Szubinianka SISU Szubin – Noteć Łabiszyn

24/25 luty 2024
Szubinianka SISU Szubin – Noteć Gębice

02/03 marzec 2024
Szubinianka SISU Szubin – Fala Świekatowo

09/10 marzec 2024
Szubinianka SISU Szubin – Gopło Kruszwica

O dokładnych terminach, miejscach i godzinach rozgrywania sparingów poinformujemy.

Dodaj komentarz