You are currently viewing Seria meczów domowych, jako pierwszy Tarant

Seria meczów domowych, jako pierwszy Tarant

W najbliższą sobotę (20 maja) zawodnicy LKS Szubinianki SISU Szubin rozpoczną serię trzech kolejnych meczów ligowych rozgrywanych przed własną publicznością. Jako pierwszy do Szubina przyjedzie Tarant Wójcin i będzie to mecz 23. kolejki rozgrywek drugiej grupy bydgoskiej A-klasy.

O zespole rywala

Drużyna z Wójcina zajmuje aktualnie czwartą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 39 punktów, to jedno oczko więcej od Szubinianki. Tarant w poprzedniej kolejce pokonał (4:0) Mikrus Szadłowice, a łącznie w tym sezonie strzelił już 57 goli, co jest trzecim najlepszym wynikiem w całej stawce (na pierwszym miejscu w tej statystyce są Kujawy Markowice [70], a na drugim Szubinianka [60]). Najbliższe spotkanie będzie meczem rewanżowym, gdyż obie ekipy spotkały się już w ramach 10. kolejki rozgrywek na boisku w Wójcinie. Wtedy to Tarant pokonał Szubiniankę wysoko, bo aż 4:0 – pisaliśmy o tym tutaj.

O Szubiniance

Zawodnicy Szubinianki w 22. kolejce na wyjeździe pokonali (2:4) Piasta Złotniki Kujawskie i w dalszym ciągu – tak jak Tarant, liczą się w stawce o miejsce dające możliwość gry w barażu o „okręgówkę”. Aktualnie jednak „biało-niebiescy” zajmują szóstą lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 38 punktów, bilansem bramek +19 i zaledwie trzy punktową stratą do Cukrownika Tuczno. Liderem tabeli z dorobkiem 46 punktów są Kujawy Markowice.

Co, gdzie, kiedy?

Domowy mecz Szubinianki z Tarantem Wójcin odbędzie się już w najbliższą sobotę na stadionie miejskim w Szubinie. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 16:00 – serdecznie zapraszamy kibiców. Internautów tradycyjnie zachęcamy do oglądania transmisji „na żywo”, która odbędzie się na naszym profilu na Facebooku!

Dodaj komentarz