You are currently viewing Zadanie w Wierzchosławicach wykonane

Zadanie w Wierzchosławicach wykonane

W piątej kolejce sezonu 2023/2024 drugiej grupy bydgoskiej A-klasy pierwsza drużyna LKS Szubinianki SISU Szubin wybrała się do Wierzchosławic, na mecz z Czarnymi.

Przebieg spotkania

Przed pierwszą drużyną Szubinianki kolejny mecz wyjazdowy. W najbliższą niedzielę w ramach piątej kolejki rozgrywek podopieczni Wojciecha Mielcarka wybiorą się do Wierzchosławic. Zagrać dobry mecz, to zadanie które powinni postawić przed sobą „biało-niebiescy”… kliknij tutaj i przeczytaj więcej!

10:50 Jesteśmy na miejscu, ale zasięg w telefonie bardzo słaby. Mamy nadzieję, że prowadzenie dzisiejszej relacji będzie w pełni możliwe!

11:03 zaczynamy!

4’ mocny początek gospodarzy, wcześniej nie wykorzystali rzutu rożnego. Za chwile kolejna ich próba z tego stałego fragmentu gry

7’ świetna akcja Szubinianki, faulowany Elszyn i mamy rzut wolny

10’ indywidualne wejście Herzoga, strzał lewą nogą ale piłkę z lini bramkowej wybija obrońca!!

20’ Szubinianka wciąż bez przełamania w Wierzchosławicach… Czarni próbują zaatakować Szubinianka dosyć nerwowo w defensywie

22’ 0:1 świetne podanie do Kamila Herzoga, utrzymanie przy piłce zagranie do Konrada Zawidzkiego i mamy gola!!

24’ 0:2 mocno ruszyła Szubinianka i szybko strzelamy drugą bramkę, tym razem Igor Jakubowski od słupka z lewej nogi!!

30’ krótka przerwa na wodę i jedziemy dalej

35’ strzał Elszyna zza pola karnego broni bramkarz

39’ bardzo mocny strzał gospodarzy z rzutu wolnego, dobrze broni Pawlak

44’ agresywnie gospodarze, nie wykorzystaliśmy przed chwilą dobrego dośrodkowania z rzutu rożnego

11:50 koniec pierwszej połowy

12:06 początek drugiej połowy

48’ agresywny faul na Zawidzki i mamy rzut wolny przed polem karnym

51’ 3:0 co za podanie piętą Herzoga do Zawidzkiego, ten strzela po dłuższym słupku i podnosimy prowadzenie!!

54’ 0:4 czy to taniec z gwiazdami? Nie! To Igor Jakubowski drybluje pomiędzy obrońcami Czarnych i strzela gola!!

68’ atakują goście póki co mądrze się bronimy

71’ Herzog przed szansą ale jeszcze nie teraz…

79’ odważniej atakują gospodarze, Panowie wytrzymajmy

84’ dośrodkowanie z rzutu wolnego, strzał Donarskiego nad bramką

89’ to już końcówka, czekamy na informacje o doliczonym czasie gry

90’ koniec meczu! Miał szanse jeszcze Ośka, ale nie trafił w bramkę w tej sytuacji. Wygrywamy!